Export databáze MYSQL – MySQL – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Export databáze MYSQL – MySQL – Fórum – Programujte.comExport databáze MYSQL – MySQL – Fórum – Programujte.com

 

P4nther0
Super člen
28. 11. 2006   #1
-
0
-

Potřebuju skript pro export záznamů z tabulky. Už sem našel funkci INTO OUTFILE ale nějak mi to furt nefunguje.. Poradí mi někdo pls ?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
28. 11. 2006   #2
-
0
-

jde to pres prikazovy radek

http://www.clockwatchers.com/mysql_dump.html

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
28. 11. 2006   #3
-
0
-

To CommanderZ: To je sice možné, ale mně se nějak nedaří připojit k databázi, ať dělám, co dělám...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
28. 11. 2006   #4
-
0
-

Kdyz se nepripojis k databazi, tak to asi budez moct tezko vyexportovat ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
29. 11. 2006   #5
-
0
-

To CommanderZ: já bych se třeba i připojil jenže nevím jak.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
30. 11. 2006   #6
-
0
-

V cem mas problem? S prihlasovacimi udaji? Nebo to "proste nefunguje"? Je to u tebe na localu nebo nekde jinde? Nebo proste vubec netusis jak?

Na takovehle operace jsou nejlepsi MySQL managery, muzu doporucit EMS MySQL manager. Je i ve verzi lite zadara a exporty ma nadherne udelane.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
1. 12. 2006   #7
-
0
-

To CommanderZ: mě by se hodilo spíš něco co se dá udělat na vzdáleným PC, protože ten server není u mě doma ale ve škole. Proto je tahle možnost pro mě nepoužitelná..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
1. 12. 2006   #8
-
0
-

A co teda máš za problém? To je sice pěkné, že říkáš, že ten server je ve škole a ty se k němu nemůžeš připojit, ale co my s tím? Nám to nic neřekne, zkus svůj problém trochu popsat.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
3. 12. 2006   #9
-
0
-

To CommanderZ: na serveru ?koly pob??? php aplikace (kterou sem j? napsal) s p??stupem do mysql dat?baze, jde o v?b?r voliteln?ch p?edm?t?. A po m? se chce abych, a? se v?b?r ukon??, vyexportoval a donesl jednotliv? p?edm?ty v *.xls form?tu. U? je to douf?m jasn?..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
3. 12. 2006   #10
-
0
-

Aha, takze tobe nejde o export databaze/jedne nebo vice tabulek, ale o ulozeni vysledku dotazu jako xls? To asi budes muset udelat nejdriv vyber pres PHP a potom to vyexportovat jako XLS treba pomoci tohohle http://www.paggard.com/projects/xls.generator/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
5. 12. 2006   #11
-
0
-

CommanderZ píše:#
# Aha, takze tobe nejde o export databaze/jedne nebo vice tabulek, ale o ulozeni vysledku dotazu jako xls? To asi budes muset udelat nejdriv vyber pres PHP a potom to vyexportovat jako XLS treba pomoci tohohle http://www.paggard.com/projects/xls.generator/


Drobnej problém..script stojí 90 dolarů..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
5. 12. 2006   #12
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
P4nther0
Super člen
6. 12. 2006   #13
-
0
-

To CommanderZ: dík za help, nejspíš použiju jen nějakej export do *.txt souboru (až se s tím zástupce nějak popere).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Co můžeš odložit na zítra, odlož na pozítří a máš dva dny volna !
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějaký blbec, který neví, že to nejde a udělá to.
6. 12. 2006   #14
-
0
-

Excel myslim zvlada otevrit textove soubory s daty oddelenymi specifikymi sseparatory (ted envim jake to jsou, asi to bude strednik nebo zvisla cara) a taky XML dokumenty, ktere neni v PHP problem vygenerovat

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Export databaze — založil utajeny007

Export databaze do souboru — založil Horin

Export databáze do excelu — založil Petr

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý