Hry pro dva – Hry – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hry pro dva – Hry – Fórum – Programujte.comHry pro dva – Hry – Fórum – Programujte.com

 

Vlákno bylo úspěšně vloženo.
Pokud sám přijdeš na řešení, nezapomeň ho sem přidat!
Jenkings
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
21. 9. 2021   #1
-
0
-

Ahoj,

před nějakou dobou jsem se rozhodl spustit pár online her v prohlížeči. Hodně lidí mi psalo, že jim chybí hraní klasických her pro dva, které od ukončení podpory flashe přestaly fungovat, a tak jsem jim zkusil vyhovět.

Zatím jsem zprovoznil Piškvorky, Pexeso, Prší a hlavně nejžádanější - Slovní fotbal. Původně to bylo jen pro těch pár lidí z mého okolí, ale nakonec jsem to spustil veřejně.

Pokud se rozhodnete nějakou z her vyzkoušet, určitě budu rád za jakoukoliv zpětnou vazbu, ať už nahlášení chyb, návrhů na zlepšení, případně návrhů na nové hry,které byste si rádi zahráli.

Také budu rád za jakékoliv sdílení mezi další lidi.

https://hryprodva.cz/cz/hlavni
 

Připojen obrázek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.204.–
Jenkings
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
21. 9. 2021   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.204.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
21. 9. 2021   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:f094:89d8:d01c:7658...–
Jenkings
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
22. 9. 2021   #4
-
0
-

#3 peter
Můžeš být prosím konkrétní v tom, které hry a jak přesně nefungují? Pravidelně jsem v kontaktu s hráči, kteří ty hry hrají, a nikdo z nich žádný problém nehlásil.

Také poznámka o "kopii staré stránky" mi připadá trochu lichá, vzhledem k tomu, že v úvodním příspěvku píšu, že jde právě o to, implementovat zrušené online hry pro dva, které už nejsou podporované.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.204.–
Jenkings
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
22. 9. 2021   #5
-
0
-

#3 peter
 

nevím k čemu přesně je také ten link co jsi přiložil

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.204.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
22. 9. 2021   #6
-
0
-

Chjo, ty zase nevis, na co se ptas. Chtel jsi tipy na hry. Ten link jsou tedy tipy na hry. Ale, je to kopie hodne stranky, tak nerucim za to, v jakem je stavu a ani hry.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:9554:c118:7f70:2ac3...–
Jenkings
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
23. 9. 2021   #7
-
0
-

#6 peter
 

tak to jsme se špatně pochopili. Zaujaly mně tam třeba ty 3D piškvorky, ty bych asi taky rád uskutečnil.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.213.204.–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
23. 9. 2021   #8
-
0
-

- Take by mozna mohla byt zajimava soutez ve vyplnovani osmismerek. Oba, tu samou, a kdo driv nebo na stridacku a scitat cas, pocet pismen.
- Nebo, nas treba s brachama bavilo hrat v kooperaci takove hry jako Sojourn, Galaxy defender IIv2. Tyrian2 se to jmenuje pro dos, myslim.
- Nebo, pro dos byla tez super Bubble bobble.
- A jeste by mohla byt zajimava hra, neco jako bludiste v harry potter. Nevis, kde jsi, ale mas najit cestu k poharu uprostred bludiste. Mam rozpracovanou 3d verzi, ale ne a ne se k tomu dobrat.
https://mlich.zam.slu.cz/…p-canvas.htm
- nebo jsme hodne parili na stredni cervii (ale to bylo v dobe, kdy jedina paritelna hra byl jeste doom ) )

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:496:fe2f:c7b4:8e1f...–
peter
~ Anonymní uživatel
3981 příspěvků
23. 9. 2021   #9
-
0
-

Samozrejme, taky tank-wars (scorched) jsme hravali.

http://www.stare-hry.cz/hry/ostatni/cervii/
Ty screenshoty tam jsou uplne naprd. My to hravali treba ve 4, to pak byli epicke souboje nekdy az o milimetry. Hlavne to melo bubug, ze zesikma to za urcitych situaci jelo rychleji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2601:258:496:fe2f:c7b4:8e1f...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý