Zdravím,
jak u konzolové aplikace vytvořit repete? Aby se mi místo hlášky "Pro ukonční aplikace stiskněte libovolnou klávesu..." zobrazilo např. "Chcete pokračovat? (A)no, (n)e...?" Už vím, že aby nezáleželo, zda napíšu A nebo a, tak tam mohu napasovat "ToUpper"
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 178.255.168.–
Guru
Věrný člen
Zjistit počet nových příspěvků
































