Umělá intelignce a nový jazyk – Vzdělání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Umělá intelignce a nový jazyk – Vzdělání – Fórum – Programujte.comUmělá intelignce a nový jazyk – Vzdělání – Fórum – Programujte.com

 

remmidemmi0
Věrný člen
11. 1. 2024   #1
-
0
-

Stále více firem začíná používat AI (česky "UI") , tedy Umělou Inteligenci. Možná jste si všimli umělých inteligentních slečen na chatech kurýrních sužeb. Kdo si ještě nevšimnul, doporučuji vyzkoušet, třeba DHL, UPS a jiné. Umělá inteligence dorazila také už do personálních agentur, které vytváří poptávky po zaměstnancích a inteligentně jimi zahlcují internet. Včera večer jedna taková nabídka od brněnské firmy dorazila ke mě.  Zde je text:

Název pozice:   Key Account Determined Embedded Controller Manager

Popis pracovní náplně:

- Společně s týmem produktově orintovaných polních manažerů a samostatně orientovaných týmově směrovaných aplikačních inženýrů a podpory determinovaného vestavěného prodeje budete rozvíjet a udržovat specializované produktové klíčové vestavěné zákazníky. Zaměřením se na produktora vestavěných produktů na těchto vertikálních úrovních vám vaše řídící strategie klíčově rozhodujícího deterministického manažera pomůže vybudovat dlouhodobé klíčové vztahy v těchto vestavěných oblastech a oslovit přímo manažerské hráče na polských a dalších trzích EEU. Máme specifická vestavěná řešení šitá na míru těmto
determinovaným vestavěným trhům.
- Rozvíjíte a udržujete vestavěné a determinované vztahy na úrovni vertikálního managementu a technické klíčové úrovně s klíčovými zákazníky, abyste společnost umístili jako lídra vestavěného řešení;
- Udržujete a řídíte vestavěný kanál determinovaných produktů s cílovými subjekty, abyste neustále rozvíjeli podnikání a generovali tržby;

Teda, není mi jasné co je náplní práce. Odpověděl jsem personalistce s umělou inteligencí, aby použila jiný jazyk než Googlovštinu. Čekám na odpověď ....

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.97.–
JerryM0
Věrný člen
11. 1. 2024   #2
-
0
-

Ty si to nepochopil to je inženýrská pozice pro středoškoláka ideálně s výučním listem z pestování obilnin ... a praxí ve vrcholovém managementu

Nahlásit jako SPAM
IP: 2a00:1028:83bc:e52a:c5bd:f5a1:83d1:ae2f...–
angna
~ Anonymní uživatel
11 příspěvků
11. 1. 2024   #3
-
0
-

#2 JerryM
  

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
remmidemmi0
Věrný člen
20. 1. 2024   #4
-
0
-

Když jsem napsal personalistce s umělou inteligencí, aby mi poslala popis pozice v Hochdeutsch (německý výraz pro spisovnou němčinu) , dostal jsem vzápětí odpověď v češtině, že dotazovaná pozice byla zrušena a že jsem byl vyřazen ze seznamu zájemců o práci.    S umělou inteligencí bude ještě kopec srandy.

Celá ta umělá inteligence mi trochu připomíná dobu mého studia na univerzitě ve Virginii. Ve volném čase jsem se bavil studiem myšlení američanů. Ne vážně, američani myslí dost zvláštně, jinak než lidi v Evropě. Prostě, oni nemyslí vůbec, na všechno mají manuál. Podstata mé zábavy spočívala v tom, že jsem vymýšlel otázky a požadavky na americké pracanty tak, aby nedokázali najít odpověď v manuálu a museli sami začít myslet. Zjistil jsem, že když nenašli odpověď v manuálu, byli naprosto rozhození a bezradní. Předevčírem jsem slyšel na německém TV ZDF ve zprávách, že prý Microsoft vyjednává s Muskem o investicích a společném vývoji v oblasti umělé inteligence. Jsem zvědav na ty výsledky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 37.48.3.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

Podobná vlákna

Jazyk d — založil marc_ramin

Jazyk C — založil Peter

Sítě a Jazyk — založil veRtiGo

Na co je Java jazyk? — založil Tonda

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý