chtěla bych se zeptat, jak převést piškvorky co jsou vytvořeny jako applet na normální aplikaci?
zdroják je tu: http://www.miroslavnovak.com/…_algo_cz.php
děkuji za odpověď
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
chtěla bych se zeptat, jak převést piškvorky co jsou vytvořeny jako applet na normální aplikaci?
zdroják je tu: http://www.miroslavnovak.com/…_algo_cz.php
děkuji za odpověď
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com