Dobrý den,
potřeboval bych poradit jak otevřít soubor např. TXT ve svém programu. Přes dialogové okno to je OK.
Chtěl bych to ,ale přímo otevřít přímo z windows. jako např. Dvojklik na Wordovský dokumet a ten spustí Word a rovnou se v něm otevře vybraný dokument.
Jak přiřadím program k tipu souboru ve Windows vím, ale nevím jak si windows mají předat data s programem.
Předem díkec
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.53.–
God of flame
Zjistit počet nových příspěvků
































