Harddisk – Hardware – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Harddisk – Hardware – Fórum – Programujte.comHarddisk – Hardware – Fórum – Programujte.com

 

30. 11. 2006   #1
-
0
-

Pri startu se to sekne na "Detecting IDE Drives" nebo necem takovem... Nevite nekdo co s tim?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
xp0
Věrný člen
30. 11. 2006   #2
-
0
-

cht?lo by to trochu v?ce popsat, jinak zkontrolovat k?bl, vyzkou?et hardisk na jin?m pc, p?ipojit hardisk do jin?ho ?adi?e, natvrdo nastavit hardisk v biosu tohle v?echno bych ud?lal jako prvn?, a m?te p?etaktovanej procesor?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
30. 11. 2006   #3
-
0
-

To xp: predevcirem se mi to jakymsi neuveritelnym zpusobem podarilo v biosu nastavit ... naformatoval, nainstaloval windows a par programku, vypnul... a dalsi den uz to delalo znovu; pretaktovanej procesor neni

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
30. 11. 2006   #4
-
0
-

Zkousel jsi ho tedy prubnout v jinem kompu? Neni spatne nastaven (Master/Slave)?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
2. 12. 2006   #5
-
0
-

Ten harddisk puvodne byl na jinem compu, kde fungoval... prendal sem ho abych nemusel kopirovat vsechna data.. Poprve se mi to podarilo nastavit ale dalsi den se to (nechapu jak) vymazalo a ted uz mi to nastavit nejde..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
3. 12. 2006   #6
-
0
-

Tak na tohle jsem prisel: kdyz harddisk neni prisroubovany ve skrini, tak je vse OK. Jakmile ho tam znovu prisroubuju, tak se opakuje ten samy problem... Tak, a ted mi to nekdo vysvetlete...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub0
Super člen
3. 12. 2006   #7
-
0
-

Dlouhé šrouby? Tohle se stávalo na starejch hardiscích, ty nové už by měli být blbuvzdorné.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
3. 12. 2006   #8
-
0
-

Pochybuju... Myslite ze to lepenka udrzi????

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
4. 12. 2006   #9
-
0
-

Dobre, tak jsem se radoval predcasne (no ono by to s tema sroubkama bylo dost podivny)... Sem napisu postup, kterym se mi to dari nastavit a ketrej musim provadet vzdy kdyz je ten pocitac vypnutej vic nez tak pet minut.. Zapnu pocitac, vlezu do biosu, odpojim a zase pripojim harddisk ke zdroji a ted ho teprve muzu nastavit...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
xp0
Věrný člen
4. 12. 2006   #10
-
0
-

To Zelenáč: A když ten harddisk připojíte do jiného řadiče dělá to taky? Ale spíš bych to viděl na reklamaci disku pokud je v záruce.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Není čas ztrácet čas
4. 12. 2006   #11
-
0
-

J, dělá to taky... V záruce bude těžko a na jinym počítači to jede v pohodě, takže nechápu v čem je problém... Nemohlo by to třeba být biosem?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 5 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý