Kontrolní cyklus lodě – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kontrolní cyklus lodě – Java – Fórum – Programujte.comKontrolní cyklus lodě – Java – Fórum – Programujte.com

 

Toto vlákno bylo označeno za vyřešené.
rodka0
Duch
15. 12. 2011   #1
-
0
-

Ahoj,

jsem v programování v javě začátečník a potřeboval bych poradit. Jako semestrálku mám naprogramovat lodě. Všechno mam již hotové jenom nemohu vymyslet nějaký cyklus nebo metodu, která bude kontrolovat vítěze. Lodě se zobrazují každá jiným znakem, tak mě napadlo nějak po výstřelu kontrolovat jestli je loď potopená ale už mi dochází nápady. Programuju to v netbeans. Řekl bych, že to nebude těžký ale jelikož jsem začátečník a posledních pár dní jsem u toho trávil všechen volný čas tak sem možná už unavenej, že mě to jednoduchý řešení nenapadá. Doufám, že jsem můj problém přiblížil dostatečně, pokud by bylo třeba klidně pošlu kód. Budu moc vděčný za každý nápad nebo radu :)). 

Díky moc

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.201.51.–
zlz
~ Anonymní uživatel
634 příspěvků
15. 12. 2011   #2
-
0
-

Tak asi máš herní plochu v nějakém poli. Po výstřelu zasaženou čast označ a když v něčím poli nezbývá žádná nepotopená loď, tak protivník vyhrál.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
rodka0
Duch
16. 12. 2011   #3
-
0
-

Přesně tak mam to v poli akorát si nejsem jist jak to mám označit a jakým příkazem. Mohl by si být trochu konkrétnější prosím? Nějakej boolean nebo string? Jak říkám jsem úplný začátečník tak se mnou musíš mluvit uplně polopatě :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.201.51.–
zlz
~ Anonymní uživatel
634 příspěvků
17. 12. 2011   #4
-
+1
-
Zajímavé

Podle toho, co v tom poli máš. Ukaž ten kód a budeme se bavit konkrétně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
rodka0
Duch
17. 12. 2011   #5
-
0
-

Hele a dal by si mi nějaký tvůj mail? Protože to má osumset řádků :D a to je podle mě moc dlouhé na vkládání do příspěvku. Určitě to mam zbytečně složitý, ale je to moje :D Nebo mi můžeš napsat mail na rodakmartin(zavinac)email.cz a já ti to obratem pošlu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.201.51.–
zlz
~ Anonymní uživatel
634 příspěvků
18. 12. 2011   #6
-
0
-

800 řádků, to máš i s umělou inteligencí? :) Někam to uploadni a hoď sem link.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.211.51.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 25 hostů

Podobná vlákna

Hra lode — založil lodar

Hra lodě — založil marpit

Hra lode (zacatecnik) — založil nuginy

Lode - kontrola vsech lodi — založil Vavat9

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý