Automaticka zmena jazyka – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Automaticka zmena jazyka – PHP – Fórum – Programujte.comAutomaticka zmena jazyka – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Tomas Trnka
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
16. 12. 2011   #1
-
0
-

Dobry den.

 Na svojom webe www.mybodymanager.net ponukam 2 jazykove mutacie. Defaultne je nastavena SK mutacia ale da sa prepnut na EN verziu. Teraz zvazujem co je lepsia forma. Prepinat jazyk podla IP teda ak je IP s sk alebo cz ostane sk ak je s inej zeme prepne sa do EN alebo to riesit podla toho ako je nastaveny prehliadac. 

Dalsia otazka je ci ma niekto s niecim podobnym skusenost resp. aspon nahrubo nieaky script.

Dakujem za Vase reakcie

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.40.135.–
z_moravec
~ Redaktor
+3
Posthunter
16. 12. 2011   #2
-
0
-

#1 Tomas Trnka
Spíš podle nastavení prohlížeče, slovenskou IP můžou mít i cizinci pobývající na slovensku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 83.240.110.–
Spát lze čtyři hodiny denně, spát déle je nemístný přepych.
Thomas Alva Edison
Sakalik0
Newbie
11. 1. 2012   #3
-
0
-

Já osobně mám databázi zemí, ve které mám navolené jakou mutaci pro kterou zemi zvolit.

Je to výhodný kvůli tomu, že třeba Čech není ze Slovenska a kdybys tam dal jen výjimku (tzn. pokud je SK dej SK, jinak ENG), tak se mi zobrazí stránky v ENG. A myslím, že se mi stránky budou číst lépe v SK než ENG :).

Pak už jen podle prohlížeče zjistím lokaci uživatele, kterou si najdu v DB a podle toho mám i mutaci.

Dobrý je si dát pozor na to, že každý prohlížeč může mít jiný pojmenování pro lokaci - vim třeba, že u Google a Firefoxu je to krapet jiný, takže je to třeba ošetřit.

Podle IP je to dost obtížný, viz jak napsal z_moravec.

Nahlásit jako SPAM
IP: 80.188.121.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 9 hostů

Podobná vlákna

Automaticka zmena pisma — založil dalaman

Změna jazyka — založil Markéta

Automatická serializace a výkon — založil Honza Jebavý

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý