Dobry den. V skole sme dostali ulohu v BlueJ a sami sme si mali vytvorit zadanie. Kedze som vtedy nad tym nerozmyslal, vytvoril som si zadanie nie primerane mojim schopnostiam. Zacal som na tom pracovat a momentalne sa neviem dalej pohnut. Myslim si, ze to nie je az take tazke, ale aj tak si s tym neviem dat rady. Takze ak by sa nasiel niekto ochotny,kto by mi s tym chcel pomoct,aj za financnu odmenu, prosim kontaktujte ma cez mail,na adresu spriteovka@centrum.sk
dakujem
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 146.102.117.–
Zjistit počet nových příspěvků
































