Zdravim, mám program který do kterýho uživatel zadává nějaké hodnoty, na konci k se ho zeptá jestli to chce uložit do TXT souboru. Potřeboval bych poradit jak můžu ty data před uložením do souboru zahashovat a potom když chce ten soubor otevřít jak ty " dehashovat "
Díky
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.176.181.–
Posthunter
nějak jsem na ty dvě slova při psaní dotazu nemohl přijít
Díky
Zjistit počet nových příspěvků






























