dobrý den,
tady se učí v livewires, nicméně kamarád mi řek, že na grafiku v Pythonu 3.2.2 je lepší PyGTK.
Tak bych se chtěl zeptat co si o tom myslíte?
co používáte vy?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Livewires je len tak na základy učenia.
Odporučil by som ti Tkinter a neskôr Pygame.
Okrem toho viem,že sú dobré knihovny,no tie až vtedy ked vieš python ako bibliu:
GTK
Qt a jejich nadstavby pro Python
PyGTK,
PyQt nebo
wxPython.
A prečo python 3.2.2 ja mám radšej python 2.7 lebo k pythonu3 je málo dokumentacii.
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com