Mám knížku "Java bez předchozích znalostí". Vytvořil jsem první program. V notepadu:
class NazdarSvete {
public static void main ( String arg [] )
{
System.out.println("Nazdar, světe!");
}
}
Uložil jsme to na plochu s názvem NazdarSvete.java
Teď jsem otevřel příkazový řádek a napsal (přesně jak bylo v knize):
javac NazdarSvete.java
.....Ukázalo se mi tam toto:
Javac neni není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,
spustitelného programu nebo dávkového souboru.
V případě že komplikace neproběhla v pořádku.... co teď?
balíček jsem nainstaloval....
jak mám podadresář bin do path počítače?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.200.–
God of flame
Návštěvník
Stálý člen
Ale myslím že není od věci vědět že si to každý může pojmenovat jak chce :P
Zjistit počet nových příspěvků






























