Posloucháte rádia online? Jaká? – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Posloucháte rádia online? Jaká? – Offtopic – Fórum – Programujte.comPosloucháte rádia online? Jaká? – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

4. 12. 2006   #1
-
0
-

Otázku jsem položil už v názvu topicu. Jak jste na tom Vy?

Já osobně streemuju Radio Wave. Patří pod Český rozhlas, ale rozhodně nečekejte nudu. Je to Evropa 2 bez reklam a komerce. Mimo tématický pořady hrajou hlavně mainstreem (to hraný). Je to prostě rádio pro mladý (15-25 let). A proč to aspoň nezkusit, když za to platíme 45,- Kč měsíčně, že?

http://www.wave.cz/

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
4. 12. 2006   #2
-
0
-

Jezdim hlavne na mp3jky - kdyz se mi oposlouchaji, tak si stahnu nejake nove :D

Ale kdyz uz radio, tak jenom last.fm, kde si necham usit radio na miru (http://www.last.fm/). Dokonce se odtamtud da nekdy i neco legalne stahnout.

Lukas: Mainstreamove veci se mi prici uz z podstaty. Nesnasim mainstream :ms_0067:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
5. 12. 2006   #3
-
0
-

Většinou taky radši posluchám MP3, ale když už něco poslouchám on-line tak ClassicFM

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Linux is like a vigwam: no Windows, no Gates and Apache inside
Halbax0
Stálý člen
5. 12. 2006   #4
-
0
-

ja posloucham RockZone... a kdys us neco na kompu tak mam 120 GB muziky ..

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Rozkaz zněl jasně! Nebyl čas přemýšlet kdo je kdo. .... Takže soudruhu?? ... Ano dvě dávky. (pelíšky)
Jakub0
Super člen
5. 12. 2006   #5
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Samuel Lehotský0
Stálý člen
5. 12. 2006   #6
-
0
-

Najlepšie je podla mna www.hardradio.com, nedávno tu bol článok o tom tak si ho dajte vyhladat ak chcete :).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dustm@n -Junks are my life
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

Podobná vlákna

Vysilani do radia z debianu — založil Rudeczek

Graf poslechu internetoveho radia — založil GadisFCB

Co posloucháte za hudbu?... — založil Anonymní uživatel

Jaká VŠ? — založil tulk

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý