Dobrý den,
mám program, který vyžaduje, aby u procedury bylo throws IOException, ale jak to mám vyvolat? když to chci vyvolat názvem té procedury, tak tu volající to chce taky throws IOException, ale já nechci všude dávat throws IOException.
Děkuji za každou radu.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Newbie

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.132.159.–
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































