Ahoj,
Snazim se vytvorit Qt aplikaci, ve ktere zpracovavam obraz a potrebuji tak vyuzit knihovnu openCV.
Nevite prosim co kde nastavit aby mi to nehazelo chybu linkeru a slo to prelozit? (fatal error: highgui.h: Adresář nebo soubor neexistuje)
V project->properties->linker->libraries jsem nastavil pkg file `pkg-config --libs opencv`, ale bohuzel to nepomohlo.
Pokud tohle nastaveni pouziji v obycejne console applikaci tak vse funguje jak ma.
Uz jsem celkem zoufaly, protoze tuto informaci hledam snad 4h :(
Diky za kazdou radu.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 90.177.96.–
God of flame
Zjistit počet nových příspěvků
































