Ahojte,
mám malý problém. Upravil jsem si trochu fotografii pomocí žehličky a teď nevím, jak to dát do photoshopu.
Jde to vůbec?
Klonovacím razítkem mi to moc nejde :/
Děkuju za vaše rady
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Ahoj, asi sem nepochopil dotaz, ale prostě to v tom Zoneru uložíš a v PS to otevřeš
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com