Program v Delphi – Delphi – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Program v Delphi – Delphi – Fórum – Programujte.comProgram v Delphi – Delphi – Fórum – Programujte.com

 

Jack
~ Anonymní uživatel
22 příspěvků
20. 3. 2012   #1
-
0
-

Cau lidi, prosím potřeboval bych udělat tenhle program. Nejsem vůbec odborník na tady tohle.  Koukne na to někdo prosím. Děkuju předem  

Program načte přirozené číslo N - údaj o počtu zadaných bodů a dále N dvojic nenulových čísel x,y udávajícich body [x,y] v rovině a určí, kolik těchto bodů leží v prvním kvadrantu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:0:5ef5:79fd:10c1:d64...–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
20. 3. 2012   #2
-
0
-

Tak jsem se kouknul - normální školní zadání - docela jednoduchý. Není zač.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
stif+1
Stálý člen
20. 3. 2012   #3
-
0
-

Aj ja som sa pozrel...ale odporúčam riešiť cez Delphi IDE:D...není zač...

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.102.254.–
Autor programuje v programovacích jazykoch C++ a VB. Je tvorcom e-zinu http://www.programujte.6f.sk/, na ktorom sa nachádzaju info pre začínajúcich prog. a webdesignerov. Stránka zahrňuje aj fórum.
Jack
~ Anonymní uživatel
22 příspěvků
20. 3. 2012   #4
-
0
-

To jste hodní že jste se na to jenom koukli...ale nemyslel jsem to doslova...kdyby byl z vas někdo ochotný a spracoval to???to bych vám byl moooc vděčný vy jste profici v tomhle a určitě to zvládnete udělat během chvilky  

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.80.81.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
20. 3. 2012   #5
-
0
-

#4 Jack
V programování je ale všechno "doslova".

Program udělá jenom přesně to, co do něj napíšeš.

A můžeš prozradit, k čemu ti takový program bude?

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
20. 3. 2012   #6
-
0
-

#5 JoDiK
Jo a pro ilustraci: zrovna dnes mi dorazila pěkná ukázka práce programátora, jak vyřešil manželčino zadání: postav mi prosím vodu na čaj...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
Jack
~ Anonymní uživatel
22 příspěvků
20. 3. 2012   #7
-
0
-

jo to je velice pěkná ilustrace :-) taky bych toasi tak udělal :-)...vsak jsem to pak opravil aby to bylo doslova :-) nebo ne....no tak k cemu už v samem zacatku to bylo řečeno ze to je program takže to je asi nějaký úkol...co bych mel udelat ale jelikož nejsem tak zdatny a ani to neni v mem oboru tak jsem o to chtěl požádat nějaké profesionály...kterí se tím zabývají a mají to v malíčku...:-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.80.81.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
21. 3. 2012   #8
-
0
-

#7 Jack
Chceš říct, že jsi někde ve škole, dostal jsi takovéto zadání a protože "nejsi tak zdatný" a ani to "není v tvém oboru" tak by ses tomu rád vyhnul a nechal to za sebe udělat někoho jiného? To jako po tobě něco chtějí jen tak, pro formu, aby ses nenudil a když to pak odevzdáš, už po tobě nebudou nikdy nic podobného chtít?

To je divná škola, žeby někde ve Zlíně?

Promiň, ale já to vidím tak, že v rámci tvého studia máš projít základy algoritmizace a programování, což je součást všeobecného vzdělání a podobně jako třeba vyšší matematika (kterou "většina lidí" přímo už nikdy nepoužije) napomáhá vývoji mozku a způsobu myšlení a když tím neprojdeš, spousta dalších věcí i z jiného (třeba toho tvého) oboru ti nebude "docházet".

Třeba ukecáš někoho jiného, já ti v "podvádění" pomáhat nebudu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
Jack
~ Anonymní uživatel
22 příspěvků
21. 3. 2012   #9
-
0
-

Ty taky snad neumíš všechno a potřebuješ radu od lidí kteří se zabývají tvým problémem...a ja se určitě nehodlám v tom to směru nějak rozvíjet a ani to nepovažuju za součást všeobecného vzdělání...je to prostě uplně mimo obor který jsem si vybral...ale pro mě to je "zbytečné"...od toho tu jsou prece lidi které to baví a chcou to dělat...ale tak díky za ochotu... :-) jdu se přihlásit na FEI fakultu aby mohl vyřešit tenhle problém... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.196.67.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
21. 3. 2012   #10
-
0
-

#9 Jack
Radu ano, tu ti klidně poskytnu, ale udělat za tebe celý program, to je přece něco úplně jiného...

A opravdu je to součástí všeobecného vzdělání, to jsem si nevymyslel, přečti si RVP od odborníků na ministerstvu školství...

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
Jack
~ Anonymní uživatel
22 příspěvků
21. 3. 2012   #11
-
0
-

Já jsem zapoměl že se chytáš každého slova...tak promin kdybys potreboval něco udělat co bys nezvladl...rekni mi jaky cas by ti to zabralo udělat ten program???když jsi profik!!!...jo co ja tak sleduju tak za posledních 20 let na tom ministrestvu školství těch odborníků moc nebylo!...

Nahlásit jako SPAM
IP: 158.196.67.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
21. 3. 2012   #12
-
0
-

Nejsem "profík" a neumím všechno. Ale se svým časem naložím jak budu chtít. Raději poradím někomu, kdo o to stojí (kdo se chce něco naučit), nebo vyřeším nějaký zajímavý problém, na kterém se můžu já naučit něco nového, případně si procvičím to co umím... viz například tady, či tady...

Howgh.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.233.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

Podobná vlákna

Program v Delphi — založil JuReeeC

Delphi-program — založil Petr Jureček

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý