Nezobrazeni fotek po otevreni – Photoshop – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Nezobrazeni fotek po otevreni – Photoshop – Fórum – Programujte.comNezobrazeni fotek po otevreni – Photoshop – Fórum – Programujte.com

 

jan
~ Anonymní uživatel
187 příspěvků
26. 3. 2012   #1
-
0
-

Ahoj,netusi nekdo proc se ve photoshopu cs5 nezobrazi fotka?Normal nazev fotky a vse tam je,da se jen zavrit fotka,jinak nic nevidim.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.92.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
27. 3. 2012   #2
-
0
-

Zkus poslat screenshot, z takového popisu problému asi nikdo nic nevyluští :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.4.–
jan
~ Anonymní uživatel
187 příspěvků
27. 3. 2012   #3
-
0
-

#2 Nefaritus
Otevru fotoshop 2)otevru v liste:soubor,novy,otevru fotku

fotka se otevre,ale nezobrazi se,v liste se da zavrit,i kurzor mysi se meni kdyz dam treba vybrat akci nejakou

proste otevru fotku a nic se nedeje,moznosti uprav tam jsou,pr barva velkost ,ale fotku nevidim:-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.92.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
27. 3. 2012   #4
-
0
-

#3 jan
A když klikneš přímo v průzkumníku na tu fotku pravým tlačítkem a dáš "Otevřít v programu..." -> "Adobe Photoshop", tak taky nic?

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.4.–
jan
~ Anonymní uživatel
187 příspěvků
28. 3. 2012   #5
-
0
-

#4 Nefaritus
ne,ani to nepomuze,otestaval jsem snad vse,proste se fotka po otevreni nezobrazi ve Photoshopu

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.92.–
JoDiK
~ Anonymní uživatel
987 příspěvků
28. 3. 2012   #6
-
0
-

#1 jan
Já myslím, že za to nemůže PhotoShop CS5 a pokud je ta fotka v pořádku (to znamená, že v jiném programu se zobrazí správně), tak to máš prostě rozbité. Nejspíše je PhotoShop CS5 špatně nainstalován. Případně máš narušený operační systém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.103.236.–
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
28. 3. 2012   #7
-
0
-

#5 jan
Pak to může být, jak říká JoDiK, pokud není poškozená fotka, zkus přeinstalovat Photoshop.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.103.4.–
jan
~ Anonymní uživatel
187 příspěvků
29. 3. 2012   #8
-
0
-

Ahoj,tak jsem preinstaloval Windows a stahnul jiny Photoshop (TRIAL)a nainstaloval ho.A stale se ta fotka nezobrazuje.

Photoshop proste uz asi neuvidim nikdy.Jinak vse funguje,ruzne prohlizece fotek,jine programky na upravu fotek i adobe bridge udela nahled fotky,jen ne ten Photoshop.

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.92.–
jan
~ Anonymní uživatel
187 příspěvků
30. 3. 2012   #9
-
0
-

#8 jan
taky jsem stahl na strankach adobe :beta verzi CS6 trial na ostestovani a ta taky po otevreni fotky ji nezobrazi

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.244.92.–
Štuka
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
3. 10. 2012   #10
-
0
-

Mám úplně stejnej problém jako ty... Zkusil jsem 3 photoshopy a ani jeden nefacha....  

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.180.117.–
LucyB
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
17. 3. 2013   #11
-
0
-

#1 jan
I já mám ten samý problém... při otevření fotky se mi zobrazí-většinou-pouze prázdná plocha, vpravo v náhledu ale minimalizovaný náhled fotky vidím. Někdy pomáhá jednoduše párkrát kliknout myší na fotku, ale pokaždé to nezabere. Před tím jsem měla verzi CS2 a všechno fungovalo perfektně a rychle, teď se photoshop dlouho načítá a fotky nezobrazuje. Pročítala sjem stránky a už dost lidí s tím mělo problémy, jde prý o nastavení grafické karty atd.. a nebo nastavení ve psd, zkus ctrl+k.. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.84.–
ANV+1
Návštěvník
29. 3. 2013   #12
-
0
-

Tento problém by mohol byť najpravdepodobne kvôli grafickej karte, pre zistenie skúste toto a následne reštartujte PS a skúste otvoriť neakú fotku.. 

cs6

Úprava > Predvoľby > Výkon - Používať grafický procesor (Nech nieje zaškrtnuté)

Edit > Preferences > Performance - Enable graphic processor (Nech nieje zaškrtnuté)

cs5

Úprava > Predvoľby > Výkon - Povoliť Open GL kreslenie(Nech nieje zaškrtnuté)

Edit > Preferences > Performance - Enable Open GL drawing(Nech nieje zaškrtnuté)

Ak bude problém v tomto jedno z možných riešení je kúpiť si lepšiu grafickú kartu(ak je dosť zastaralá), ak nie malo by stačiť jednoducho stiahnuť aktuálnejšie ovládače grafickej karty. Potom skúste toto nastavenie znovu zapnúť a malo by to behať.. :-) 

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.197.220.–
"Bez činu zostávajú aj tie najkrajšie myšlienky bezcenné."
M.K. Gándhí
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Podobná vlákna

Nezobrazení stránky — založil Salieri

Náhledy fotek — založil DragonBehemont

Zmenšenina fotek — založil Tomáš

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý