zdravim ako mam v jquery urobit box so zatvorenim, ktory ked zatvorim, nejaky cas (napr. pocas 1 mesiaca) sa pri dalsom navstiveni stranky tento box nezobrazi
Presne taky aky je na stranke nizsie (zlty box so zatvaracim X (krizikom)), na nizsie uvedenej stranke je hned nad vysledkami
vdaka za pomoc
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 188.167.98.–
Zjistit počet nových příspěvků
































