Ahoj, napsal jsem první program v Dev-C++, zkompiluju ho, na ploše se mi vytvoří exe soubor, já ho spustím a ono to jenom problikne... nevíte co s tím? hledal jsem a našel getch(); nebo system("PAUSE");
...ALE MOJE otázka zní, nejde to nastavit v programu Dev-C++ aby se program nechal zpuštěný dokud to sám nezavřu?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.200.–
Grafoman
Posthunter
Stálý člen
Návštěvník
Zjistit počet nových příspěvků
































