Vytvoření UML diagramu z načteného kódu – Java – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Vytvoření UML diagramu z načteného kódu – Java – Fórum – Programujte.comVytvoření UML diagramu z načteného kódu – Java – Fórum – Programujte.com

 

avalagne0
Newbie
19. 4. 2012   #1
-
0
-

Ahoj,
jako bakalářskou práci mám vytvořit program, který bude vytvářet UML diagram z načteného kódu. Hledám nejlepší řešení, jak bych mohl analyzovat načtený kód a vytvořit z něj UML diagram.

Mám několik problému, se kterými si moc nevím rady.

Například mezery v kódu: 

[mezera][mezera]public[mezera]class[mezera][mezera][mezera]Trida[mezera]{
[prazdny radek]
private[mezera][mezera]int[mezera]auto;
[prazdny radek]
}

Zkoušel jsem načítat jednotlivé řádky a pomocí metody split nad Stringem rozsekávat text a získat tak jednotlivá slova, ale problém je s mezerama.

Dál taky nevím, jak bych řešil veškerý objekty v Javě, všechny třídy apod. Kdybych měl například:


BufferedReader br = null;
ArrayList<String> = new ArrayList<String>();

Nejprve jsem to chtěl řešit enumem na klíčová slova, ale to by v tomhle případě nepomohlo...

Nemáte někdo prosím nápad, jak by to šlo udělat jednodušeji? Možná se to snažím řešit moc složitě a neohrabaně...
Díky moc za rady!

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.13.126.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý