ahoj
chtěl bych se zeptat jak na grafické rozhraní. stačil by pouze stručný tutoriál v češtině, nejlépe kdyby tam bylo dobře popsáno, jak do programu vložit ikony a podobné.
děkuji za odpověď
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
ahoj
chtěl bych se zeptat jak na grafické rozhraní. stačil by pouze stručný tutoriál v češtině, nejlépe kdyby tam bylo dobře popsáno, jak do programu vložit ikony a podobné.
děkuji za odpověď
http://www.zaachi.com/cs/items/java-a-zaklady-gui.html
Zde je podle mě velmi pěkný návod.
Nejlepší je si přečíst oficiální tutoriál
http://docs.oracle.com/javase/tutorial/reallybigindex.html .
Je sice v AJ ale dá se to dobře pochopit i z obrázků a kódu :) Jinak pokud by byl zájem kontaktuj mě na e-mail a pošlu ti pár materiálů :)
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com