Zdravím ..
Potřebuju pomoci celkově s javou .. Jsem zhruba začátečník . Jelikož nechci být nějaký expert nebo tak chci to využít na malé věci .. Chci jenom upravovat " jar " soubor, jenom je tady takový zásek .. Soubor je normální soubor " jar " soubory v něj ( když to otevřu v raru ) jsou složky + soubory jménem " JMENO.class " a já nevím jak ten soubor " class " udělat .. Používám program DJ Java Decompiler dá se vše otevřít, ale pořád nevím jak mám udělat ten soubor " class " když to chci uložit dá se to jenom " java,jad,rtf,txt,js " ale ten co potřebuji tu není .. mohl by někdo poradit jak na to ?
Předem díky za vaše rady.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Duch

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.157.163.–
Newbie
Nešlo by se nějak spojit přes nějaký komunikační program například : skype, ICQ, TeamSpeak apod .. ?? Když tam dal bych finanční odměnu jestli bude třeba ..
Stálý člen
Návštěvník
Guru
Super člen
Zjistit počet nových příspěvků






























