Zdravim,
chtěl bych se zeptat, jde v ncurses nějakým způsobem nastavit velikost okna (terminálu) ?
Pokouším se udělat aplikaci komunikující po síti, a potřebuji, aby server a klient měli stejnou velikost okna :D A hláškama typu "resizni si okno" se mi to dělat nechce :/
Dík, Martin
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 92.62.229.–
Návštěvník
Zjistit počet nových příspěvků
































