Rekvalifikační kurz pc – Vzdělání – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Rekvalifikační kurz pc – Vzdělání – Fórum – Programujte.comRekvalifikační kurz pc – Vzdělání – Fórum – Programujte.com

 

Patas70
Duch
14. 5. 2012   #1
-
0
-

Čavec. Tak brouzdám a hledám nějaký kurz na zdokonalení pc, zaměřený asi na programování nebo něco takového. Nemáte někdo s nějakým takovým kurzem zkušenosti? Nebo je vůbec něco takového? Jsem z Brna, kdyby to bylo někde tady, tak by to bylo super.

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.3.–
Tukan0
Stálý člen
15. 5. 2012   #2
-
0
-

otázka je na co to potřebuješ, co budeš chtít pak dělat?

Nahlásit jako SPAM
IP: 188.175.56.–
Radeek0
Duch
28. 5. 2012   #3
-
0
-

#1 Patas7
Čau Paťas. No sice taky nevím úplně jaký kurz máš namysli, ale mrkni se tady na tu stránku, kde je spousta kurzů a třeba tam najdeš nějaký i pro tebe a blízko tebe. Já jsem tam taky našel právě kurz, který jsem nemohl nikde jinde najít.

http://www.ucednik.cz/

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.3.–
Patas70
Duch
11. 6. 2012   #4
-
0
-

#3 Radeek
Ahoj Radku, no ja taky kloudně nevím, jaký kurzy se vyučuji přesně. Proto bych si to potřeboval někdo pročíst. Ta stránka je super. Tam je toho fakt dost tyjo. Díkec. Hned to jdu všecko pročíst a snad najdu i kurz pro mě ;) 

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.3.–
Radeek0
Duch
20. 6. 2012   #5
-
0
-

jojo vpohodě, jestli ti to pomohlo, tak dobré. A našel si tam co jsi potřeboval? A co to teda vlastně je za kurz, co ty si chtěl ? Možná bych se taky mohl do nějakého takového kurzu pustit, stejně mám dost času, tak bych toho mohl plně využít, ale nevim no..nevim jestli na to nejsem moc línej uz :D   

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.3.–
Jura2
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
17. 7. 2012   #6
-
0
-

Zdra chlapi. No tak se dívám taky po nějakým kurzu, ale vůbec nevim kam kde ...je to děs !! 
Ted se dívám na toho Ucednika a tam toho je teda fakt hafo. Tak snad tam najdu i to co chci já a někde tady poblíz. Díky za inspiraci. Bude mazec se zas učit :D  

Nahlásit jako SPAM
IP: 81.19.3.–
yaqwsx+9
Posthunter
17. 7. 2012   #7
-
+2
-
Zajímavé

#3 Radeek
#4 Patas7
Krásná forma reklamy ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.160.45.–
Life is too short to remove USB mass storage safely...
Správný drsňák udělá z konzole cokoliv
Nefaritus
~ Redaktor
+2
Posthunter
17. 7. 2012   #8
-
0
-

#7 yaqwsx
Pravdu máš :) málokdo si rozklikne to, že mají oba stejnou IP :D

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.238.43.–
Honza
~ Anonymní uživatel
450 příspěvků
29. 9. 2013   #9
-
0
-

Ahoj, kurzů na PC je mnoho, to je podle mého ale už dávno "mrtvé". Prošel jsem tímto kurzem http://www.primakurzy.cz/…ikacni-kurzy a bonbička. Učitel Tě tam naučí strukuturu vyhledávačů, ppc reklamu a teď koukám, že už dělají i Heureku a Zboží. To já bohužel neměl :-(

Nahlásit jako SPAM
IP: 176.114.240.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Podobná vlákna

Kurz c++ 2 — založil Filip

Kurz — založil Domingo

Kurz — založil Radim Krsička

Kurz C++ — založil DeathHumanCZ

Kurz Delphi — založil Daniel Muška

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý