Zdravim stojim pred problemem resit aplikaci, ve ktere pujde "kreslit" diagramy. Pujde vkladat na kreslici platno objekty (obrazky nebo ikony), ktere pujdou nasledne propojovat.
Do dnesniho dnes jsem resil vesmes aplikace kancelarske. Vubec nevim jak na to. Zda vkladat nejaky objekty jako ImageIcon. Vkladanym (kreslenym) objektum musi jit menit parametry a vlastnosti. Takze i cara musi byt objekt aby ji slo nastavit dane parametry (barva, styl, pozice, apod.).
Budu vam vdecny za kazde nakopnuti spravnym smerem.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.228.–
Guru
Zjistit počet nových příspěvků
































