jen takovou rychlou otazku, ...
nevite nekdo, jak zapsat text do DBEditu ??
Kdyz chci treba po kliknuti tlacitka zapsat do Editu datum, udelam to takhle:
procedure TFormt.Button1Click(Sender: TObject);
begin
Edit1.Text := datetostr (now);
end;
ale jak to mam zapsat do BDEditu, kdyz ten zadnou property "Text" nema ??
dikec
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stálý člen

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
Návštěvník
Nejlepší odpověď
Zjistit počet nových příspěvků
































