Help pls – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Help pls – Offtopic – Fórum – Programujte.comHelp pls – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
11. 12. 2006   #1
-
0
-

Lidi, sorry ze zase otviram nove tema ale, mam tu maly problem: tata mi zablokoval pocitac tak ze na vsechny ucty na windows dal heslo a ja se tak nemuzu dostat na muj vlastni pocitac, muj tata umi u windows taky u uctu heslo smazat, ale ja ne. pls poradte mi nekdo jak se dostat na MUJ pocitac thx
Ps: tohle sem narychlo napsal u kamose, thx

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Vojáček
~ Moderátor
0
Grafoman
11. 12. 2006   #2
-
0
-

to si určitě zlobil co? :ms_0022:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Navštivte server Matematika pro každého
Najdete zde články zabývající se matematikou základních a středních škol a databázi hlavolamů.
Pro vyzkoušení Vaš
11. 12. 2006   #3
-
0
-

Labe píše:#
# Lidi, sorry ze zase otviram nove tema ale, mam tu maly problem: tata mi zablokoval pocitac tak ze na vsechny ucty na windows dal heslo a ja se tak nemuzu dostat na muj vlastni pocitac, muj tata umi u windows taky u uctu heslo smazat, ale ja ne. pls poradte mi nekdo jak se dostat na MUJ pocitac thx#
#Ps: tohle sem narychlo napsal u kamose, thx#
#



způsob neznám a taky by mne to zajímalo!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
11. 12. 2006   #4
-
0
-

Můj bratr měl s mým otcem podobný problém.
Vyřešil ho tak, že jakmile ho taťka na chvilku na PC pustil, tak si na internetu našel program, který mu heslo k tomu účtu zjistil. No a pak si tam prostě dal svoje heslo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
11. 12. 2006   #5
-
0
-

V xpecka se da vlezt do nouzoveho a tam nejak aktivovat ucet Guest (pouze pokud je deaktivovany). Takhle to resil kamarad. Pak ho staci jen zase deaktivovat a nikdo nic nepozna.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Martin Šmarda0
Návštěvník
11. 12. 2006   #6
-
0
-

rozhlédni se na na netu, určitě něco najdeš. Doporučuju sehnat nějakej Hash decoder a s ním rozlousknout zahashovaná hesla. Nebo zkus tátovi na oplátku zaheslovat bios :ms_0002:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Zdeněk Haták0
Věrný člen
11. 12. 2006   #7
-
0
-

nebo si stahnout takovou mlaou linuxovou distribuci, a nabootovat a ono to vymaže vsechny hesla, ale pak každy pozna že si tam byl

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
(x)HTML & CSS kodér webových stránek → http://manq.name
11. 12. 2006   #8
-
0
-

Nebo si stáhnout LiveCD linuxu, nabootovat a dělat v tom. Pokud tě nikdo neuvidí, tak nic nepozná

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šmarda0
Návštěvník
11. 12. 2006   #9
-
0
-

To Manq: jakou? to by mě samotného zajímalo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Meneltharion0
Návštěvník
12. 12. 2006   #10
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 12. 2006   #11
-
0
-

Blujacker píše:#
# to si určitě zlobil, co? :ms_0022:

jj, voni říkaj ze jsem zlobil ALE VONA TO NENI PRAVDA DO ****, mimochodem sem zjistil ze k tomu 'fotr' používá nějaké CD, jaké nevim ale windows CD urcite ne...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 12. 2006   #12
-
0
-

?

meneltharion píše:#
# M?j obl?ben? f?gl: http://www.hak5.org/forums/viewtopic.php?t=2504&start=0

sry, ale to sem nepochopil, anglicky trochu umim ale ten progr. jazyk ne, asi pujdu skouset vsechny t?tova CD a nebo si vlastnorucne udel?m brutal force... A B C D E... AA AB AC AD.... BA BB BC BD.............. Nebo pockam az si budou myslet ze sem trochu 'uk?znen?'.... ?:ms_0795:?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 12. 2006   #13
-
0
-

??jo, to sem trochu nestastne napsal, myslel sem to tak ze muj táta obesel moje heslo na windows pomocí CD, zrovna sem ale zjistil ze to neni pravda ale jenom blafoval :ms_0892: , jednou sem videl jak tam má takovou cernou obrazovku, ale jako normálni windows s podivným rozlisením a v kazdy rohu bylo napsáno neco jako 'nouzový rezim` ... A 100pro nezmáckl pri spoustení delete, tam mam taky heslo... To Jumbo: Nemohl by ses pls pls zeptat bráchy co si stáhnul? thx.

Btw, ted me ale napadnul super nápad, nekde jinde na tmto fóru sem si precetl o hardware keyloggers www.keelog.com/index.html a ted jenom ríct tátovi: hele, si jenom vytisknu ten referát kterej sem si na informatice napsal a poslal si ho se mailem.... :ms_0365:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šmarda0
Návštěvník
12. 12. 2006   #14
-
0
-

no, nechci tv?ho t?tu p?ece?ovat, ale tak blbej asi nebude. Skou?el ses dostat do nouzov?ho re?imu? (v momet?, kdy bios za?ne spo?t?t OS zm??kni F8 a vyber z nab?dky) Jak ti to valstn? zahesloval, kdy? si tam m?l svoje heslo. Pokud m?? heslo k biosu, m??e? nav?c skusit PC zablokovat (zm?nit bootovac? disk nap?.) a pak s t?tou uzav??t dohodu :ms_0002:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Ondřej0
Newbie
12. 12. 2006   #15
-
0
-

Mno, možná stačí nedělat kraviny, pak by ti ho zřejmě nezakázal :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
13. 12. 2006   #16
-
0
-

:ms_0550:

nitwitt píše:#
# mno, možná stačí nedělat kraviny, pak by ti ho zřejmě nezakázal :)

Dík za skvělou radu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
13. 12. 2006   #17
-
0
-

Říkal, že to našel na: http://www.stahuj.cz/utility_a_ostatni/bezpecnost/prace_s_hesly/
Už neví, jak se to jmenovalo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Duch
13. 12. 2006   #18
-
0
-

RobinHood píše:#
# no, nechci tv?ho t?tu p?ece?ovat, ale tak blbej asi nebude. Skou?el ses dostat do nouzov?ho re?imu? (v momet?, kdy bios za?ne spo?t?t OS zm??kni F8 a vyber z nab?dky) Jak ti to valstn? zahesloval, kdy? si tam m?l svoje heslo. Pokud m?? heslo k biosu, m??e? nav?c skusit PC zablokovat (zm?nit bootovac? disk nap?.) a pak s t?tou uzav??t dohodu :ms_0002:

jj, thx to sem chtel vedet, tady to urcite zm?cknul, ale on mi kua nechce rict jek to dok?zal...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Labe´s
olgo0
Věrný člen
13. 12. 2006   #19
-
0
-

To mam ale stastie ze pocitacove zrucnosti mojho tatka koncu u ctrl+alt+delete =:- )

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Boze, dopraj mi, prosim ta, petdesiat rokov prace a zabavy, a potom nahlu smrt v spanku." J. Grisham
Martin Šmarda0
Návštěvník
13. 12. 2006   #20
-
0
-

To labe: dokázal co? Ten nouzovej režim?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
dispool0
Duch
13. 12. 2006   #21
-
0
-

Proste to urob takto: Daj sa do n?dzov?ho re?imu (F8 pri zap?nan? PC) a spusti si profil Administr?tor (ten sa ti zobraz? iba v n?dzovom re?ime, pri norm?lnom spusten? tam nieje) potom u? len sta?? da? Ovl?dac? panel / Pou??vate?sk? kont? - vybra? ten zaheslovan? a da? Odstr?ni? heslo. Osobne som to sk??al a ?lo to bez probl?mov. D?fam ?e ti to pom??e.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Al
~ Anonymní uživatel
250 příspěvků
14. 12. 2006   #22
-
0
-

No já jsem jednou při mé šikovnosti zapomněl heslo do Win :D, a tak jsem si jednoduše nabootoval Slax Linux (LiveCD má asi 200 MB, takže se vleze na 8cm miniCD - http://www.slax.cz) a tam jsem podle jakéhosi návodu na netu objevil to heslo. Mohl jsem ho buďto smazat, nebo si ho nechat vypsat. Ten návod teď nevím, kde je. Zkusím ještě pohledat. Google to určitě najde ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Meneltharion0
Návštěvník
14. 12. 2006   #23
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jakub Jurov?ch0
Stálý člen
14. 12. 2006   #24
-
0
-

ja som v such. nasi ani len netusia co je to bios a mam mandrivu 2007

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Kto sa smeje naposledy, ten má dlhé vedenie.
14. 12. 2006   #25
-
0
-

CommanderZ píše:#
# V xpecka se da vlezt do nouzoveho a tam nejak aktivovat ucet Guest (pouze pokud je deaktivovany). Takhle to resil kamarad. Pak ho staci jen zase deaktivovat a nikdo nic nepozna.



Do nouzku se bez hesla taky nedostane?!!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
New Media Enthusiast[br] http://about.me/lukaschadraba
dispool0
Duch
14. 12. 2006   #26
-
0
-

Lukáš Chadraba píše:#
#

CommanderZ píše:#
# V xpecka se da vlezt do nouzoveho a tam nejak aktivovat ucet Guest (pouze pokud je deaktivovany). Takhle to resil kamarad. Pak ho staci jen zase deaktivovat a nikdo nic nepozna.

#
##
#Do nouzáku se bez hesla taky nedostane?!!


Do nouzového režimu sa dostane? V pohodě. Iba ak by si mal zaheslovaný disk, vtedy už nie.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šmarda0
Návštěvník
14. 12. 2006   #27
-
0
-

To dispool: Ano, ale bez hesla se nanaloguje?.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
dispool0
Duch
14. 12. 2006   #28
-
0
-

To RobinHood: Mam to odsk??an?. V pohode sa naloguje? do profilu "Administr?tor" (to je ten ktor? sa ti zobraz? len v n?dzovom re?ime a nie pri norm?lnom spusten?.) o tom profile m?lokto vie ?e tam je, tak?e ani na? heslo nieje.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šmarda0
Návštěvník
14. 12. 2006   #29
-
0
-

To dispool: Nesouhlasím. Při instalaci WIN se volí jako heslo admina a pokud tam je, tak se bez něj neobejdeš. A ne každej taky používá původní obrazovku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
dispool0
Duch
14. 12. 2006   #30
-
0
-

Nejdem sa h?da?. Aj to je mo?n?. Ale za vysk??anie to stoj?. Ako som u? spomenul mne to pomohlo.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Tax0
Super člen
15. 12. 2006   #31
-
0
-

dispool píše:#
# To RobinHood: Mam to odsk??an?. V pohode sa naloguje? do profilu "Administr?tor" (to je ten ktor? sa ti zobraz? len v n?dzovom re?ime a nie pri norm?lnom spusten?.) o tom profile m?lokto vie ?e tam je, tak?e ani na? heslo nieje.



To je blbost si m?l prost? ?t?st? ?e p?i instalaci win sis tam heslo nezadal. Jinak na Administr?tora se dostane? i kdy? norm?ln? spou?t?? win. Kdy? ti nab?dne na jak? ??et se chce? p?ihl?sit tak mysl?m ?e 2x ctrl+alt+del a zobraz? se ti tam i Administr?tor. Pokud ho m?? ale zaheslovan? tak ti ani Nouzov? re?im nepom??e proto?e se jednodu?e do n?j nedostane? kdy? nezn?? heslo.

Host hesla i Admin heslo se daj hacknou. Jsou na to spec utility ale je to drba?ka jak prase osobn? bycht nikomu nedoporu?oval m??e to b?t i docela nebezpe?n?. V?m o p??padech kdy byl n?kdo tak ?ikovnej ?e se potom do syst?mu nedostal vůbec a musel p?es m?j Pc p?ekop?rov?vat data a pak form?tovat disk.

Labe: Je mi l?to ale asi bude? muset za??t sekat dobrotu :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Carpe diem. (Horatius)
Jak se liší Windows a Tamagoči? Windows chcípnou, i když se o ně staráte.
Viete ako spoznáte závislosť na internete? Keď narazíte autom do zvodidiel, a prvé čo hľadáte je back.Vsetci mi hovoria, ze meno kocura sa ako heslo pre roota nehodi. :-( Ale ked ja som si tak privykol na mojho qzb!7kw_2et !
Ond?ej ?pl?chal0
Posthunter
15. 12. 2006   #32
-
0
-

C:\WINDOWS\system32\config\.... v nem se nachazi soubor SAM, ve kterem jsou ulozena vsechna hesla a ktery se da take jednoduse smazat (live distibuce linuxu nebo neceho takoveho...)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 15 hostů

Podobná vlákna

C# , Help pls.. — založil Morf

PLS HELP !!! — založil leon

C# help pls.. — založil Morf

Pls help — založil Ninus

PLS help! — založil H@rm

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý