Kniha za přijatelnou cenu – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Kniha za přijatelnou cenu – .NET – Fórum – Programujte.comKniha za přijatelnou cenu – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Shampoo
~ Anonymní uživatel
3 příspěvky
22. 6. 2012   #1
-
0
-

Ahoj,

chtěl bych si pořídit nějakou knihu o programování v C#. Narazil jsem na "C# 2008 Programujeme profesionálně", tuhle knihu většina programátorů doporučují. Může někdo z vás doporučit i nějakou jinou za přijetalnou cenu do 1000 Kč?

Doma mám "Naučte se programovat v C++ za 21 dní", pokud se nebudeme bavit, že je to holý nesmysl, naučit se programovat za takto krátkou dobu, tak je to velmi dobrá kniha, vše je v ni vysvětleno a pospáno, teorie i praxe.

Existuje nějaká podobná pro C#?

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2:80f:2430:acd6:...–
Zzzajda0
Newbie
22. 6. 2012   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 77.87.242.–
certeon0
Newbie
22. 6. 2012   #3
-
0
-

#2 Zzzajda

Nevím jak http://knihy.cpress.cz/microsoft-visual-c-2010.html, ale u http://knihy.cpress.cz/microsoft-visual-basic-2010.html?type=edition ze stejné edice jsem málem zešedivěl při čtení o tom, jak mám najíždět kurzorem myši na tlačítko start, nebo u podobných zbytečných popisů. Ta kniha je napsaná pro někoho, kdo poprvé vidí počítač, ale je otázka, zda takový člověk potřebuje programovat.

Takže si raději kus knihy přečti než ji koupíš, abys zjistil, zda ti sedí způsob psaní.

Mohu potvrdit že C# 2008 Programujeme profesionálně je opravdu dobrá kniha. Oba díly. Být tebou, bral bych to jako základ. 

Pro obecné programátorské dovednosti je ještě dobrá tato kniha: http://knihy.cpress.cz/dokonaly-kod.html.

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.71.213.–
Zzzajda0
Newbie
24. 6. 2012   #4
-
0
-

   

certeon: Já jsem si jí pořídil při přecházení z C++ do C# a jen tak jsem jí prolétl..kromě prvních asi 30ti stran, kde se popisuje, jak vytvořit projekt ve Visual Studiu   je podle mě dobrá. "Ta kniha je napsaná pro někoho, kdo poprvé vidí počítač, ale je otázka, zda takový člověk potřebuje programovat." - podle mě je spíše otázka, jestli potřebuje programovat člověk, který se učí VB  . Já si myslím že nemá cenu kupovat starou knihu, když je k dispozici nová ve které je už nová trochu pozměněná verze .NETU 

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.87.242.–
certeon0
Newbie
29. 6. 2012   #5
-
0
-

#4 Zzzajda
Všechny knihy o C# v češtině jsou na starší verze .NET. Jestli chceš aktuální, tak se angličtině nevyhneš.

VB má ekvivalentní možnosti práce nad .NET jako C#. Syntaxe je jen o zvyku. rozlišovat schopnosti programátora podle užitého jazyka navíc nad stejnou knihovnou je nesmysl.

Jinak. Pujčil jsem si z knihovny Visual C# krok za krokem a musím uznat, že je opravdu dobrá kniha. Mohu doporučit.

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.71.213.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

Podobná vlákna

Ma to cenu? — založil DeathHumanCZ

Webdeveloping-má to cenu ? — založil Gobik

Má cenu učit se framework? — založil Akimi Keita

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý