Tak dlouho jsem... – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Tak dlouho jsem... – Offtopic – Fórum – Programujte.comTak dlouho jsem... – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

Jakub0
Super člen
11. 12. 2006   #1
-
0
-

Tak dlouho jsem přeinstalovával Windouzy až jsem si smazal kompletní obsah obou disků. Kua ještě že jsem před tím zazálohoval disk, na kterým byla veškerá moje programátorská snaha. Kua to je ale pech. Já se prostě musim vyblejt na tomhle fóru nebo se z toho nevzpamatuju. :ms_0155::ms_0155::ms_0155:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
Martin Šmarda0
Návštěvník
11. 12. 2006   #2
-
0
-

Uprimnou soustrast, taky se mi to stalo :ms_0073:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Decide0
Návštěvník
11. 12. 2006   #3
-
0
-

*tvoje vina

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Decide0
Návštěvník
11. 12. 2006   #4
-
0
-

Sorry, nic proti tobě, ale je to vlastně tvoje vina :-D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
Jakub0
Super člen
11. 12. 2006   #5
-
0
-

Decide píše:#
# sry,nic proti tobě,ale je to vlastně tvoje viny :-D


Když ti format C: preformatuje disk z FAT32 na NTFS a Přejmenuje ho na E:, a potom si instalacka winu mysli ze je tam OS/2 a neda ti jinou moznost nez to smaznout a jeste se pritom kousne, a dalsi nova instalce ti vnuti že disky jsou prazdny a v neznamym formatu. Pak nezbývá než je nechat kompletně přeformátovat. A je po datech.... ende schlus.... na nějaké recovery utility uz nemam nervy... Ale zase to ma tu vyhodu že budu mít čistou novou instlaci a spoustu místa na discích ke zneužití :) Já jak se říká všechno špatné je k něčemu dobré :)

Edit: Mimoto nikde nepopírám, že to nebyla moje chyba :)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Věřím, že můžete v životě získat všechno, co budete chtít, když budete pomáhat druhým lidem, aby dostali to, co si přejí oni. - Zig Ziglar TOPlist
dalaman0
Věrný člen
12. 12. 2006   #6
-
0
-

To D1ce: Sucitim s tebou .. POznam... ;)
Preto uz len obnovujem image cecka z windowsom ... Pomocou Norton Ghost :ms_0435:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Lepšie je mať psa na saláme ako salámu pod psom !!!
Labe
~ Anonymní uživatel
21 příspěvků
12. 12. 2006   #7
-
0
-

jj, me se to taky jednou stalo, ale nastestí tam nabylo nic dulezitého...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Josef Vítů0
Super člen
12. 12. 2006   #8
-
0
-

Něco podobného se mi nejspíš i za chvíli stane :ms_0001: Ale já budu mít zálohy :ms_0010:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Decide0
Návštěvník
12. 12. 2006   #9
-
0
-

Jo, kdybyste používali Linux a ne nějaký Microšrot, tak nemáte takovéto problémy ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
"Minulost je jen prolog"
DeaLer+2
Hero
12. 12. 2006   #10
-
0
-

Decide píše:#
# Jo, kdyby jste pou??vali Linuxi a ne n?jakej Micro?rot, tak nem?te takov?to probl?my ;-)


To je ale chytrej n?zor (netvrd?m, ?e to co p??e? nen? pravda). ?:ms_0007:?Ten podnik nezn?m - co je za??

M? se to st?t nem??e. J? si toti? v?dy po ur?it? dob? zlikviduju syst?m a pak u? mi nezb?v? nic jin?ho ne? to naform?tovat (te? m? to ?ek? asi za t?den, proto?e te? u? je pr?ce s PC sp?? utrpen? a tak tr?v?m hodn? ?asu ve Vist?).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Dušan Janošík | web: djanosik.cz, @djanosik
Josef Vítů0
Super člen
13. 12. 2006   #11
-
0
-

Decide píše:#
# Jo, kdyby jste používali Linuxi a ne nějakej Microšrot, tak nemáte takovéto problémy ;-)


Já o Linuxu už několikrát uvažoval, ale protože Wokna potřebuju, zase jsem několikrát svoje úvahy hodil za hlavu. A provozovat paralelně dva systémy se mi nehce...

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin0
Grafoman
13. 12. 2006   #12
-
0
-

jj to nasere. tohle se mi jeste nepovedlo ale mal jsem taky problemy s instalaci woken. ale jeste jsem o nic neprisel (nastesti) s woknama nikdy nevis co te ceka. to se mi "libi" :ms_0002:

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Martin Šmarda0
Návštěvník
13. 12. 2006   #13
-
0
-

To josi.ow: Já sem na tom podobně,protože v linuxu jsem nesehnal prgramy, které jsou pro mojí práci nezbytné.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Život je pes, a pes je nejlepš přítel člověka!
Jiří Chytil0
Věrný člen
13. 12. 2006   #14
-
0
-

Hmm tohle je dobré, ale když si to zálohuješ, přeformátuješ disk a pak CD se zálohou prostě nenejdeě? To se stalo mě se skoro dodělanou verzí Kasemu, něco jako ICQ. Taky nepotěší, ale co život jde dál.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Elektronika a microprocesory a matematika www.8bitu.cz
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý