Existujicí a nové kategorie – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Existujicí a nové kategorie – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.comExistujicí a nové kategorie – Návrhy na vylepšení – Fórum – Programujte.com

 

remmidemmi0
Věrný člen
26. 6. 2012   #1
-
0
-

koukal jsem do sekce Elektrotechnika, jak jsem onehdá předpokládal, téma zpracování obrazů se neujalo, je prázdné, ve vf technice je 1 příspěvek, od někoho, kdo si to plete s vysokým napětím. Překvapilo mi, že ani audio ani analogová technika se nechytla. No, ale zase mi tu chybí Hradlová pole a jejich programování .... když tu jsou Mikropočítače, proč tedy ne hradlová pole? Že by do Česka ještě nedorazil Verilog ani VHDL ?

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.115.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
3. 7. 2012   #2
-
0
-

#1 remmidemmi
To je otázka spíše pro moderátory sekce Elektro....
Kdyby byli diskutující, určitě by témat bylo více - anebo není téma až tak žádané...

Nahlásit jako SPAM
IP: 109.164.3.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
3. 7. 2012   #3
-
0
-

Na druhou stranu se tezko diskutuje o necem co tu vubec neni... :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.168.56.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
remmidemmi0
Věrný člen
15. 7. 2012   #4
-
0
-

ano to je pravda, těžko diskutovat o něčem, co tu není. A propo, vedu debatu majlama s řadou lidí ohledně počítačů Hewlett Packard, teď nemyslím PCčka (to jsou spotřebky, ne počítače), myslím s počítači před PCčkovské éry. Zajímalo by nás kolik asi je v Česku počítačů HP-85. Zatím jsme se shodli , že něco okolo 100. Tak mi napadlo se tu na to zeptat, zkusit najít, další vlastníky HP-85, popřípadě HP-9825. Jenže ouha, ono tu ani není kde, natož aby tu byla kategorie o programování těchto počítačů, anebo dokonce HP-41 kalkulajd, kterých bude v Česku docela dost

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.115.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
16. 7. 2012   #5
-
+1
-
Zajímavé

#4 remmidemmi
Vše je o autorech, kteří chtějí publikovat... Bez nich to jde těžko :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.31.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
remmidemmi0
Věrný člen
18. 7. 2012   #6
-
0
-

#5 Curo
jenže také musí mít kde. Za éry Radostného budování komunismu pod vedením KSČ také bylo hodně autorů, kteří chtěli publikovat a neměli kde. Zdá se, že tohle fórum zaspalo dobu.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.115.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
18. 7. 2012   #7
-
0
-

#6 remmidemmi
Kdyby mi někdo napsal e-mail, kde by napsal, že by rád založil novou kategorii, kde by rád diskutoval nebo třeba psal občasné novinky a nebo by jich v lepším případě bylo více, rád rubriku založím.

Ale nikdo mi nenapsal se zájmem ji vytvořit, čtenáři se po ní také neptali, a tak nemám z čeho vařit :-).

Ale založit jen tak kategorii, kde nevím, zdali bude nějaká diskuze (pár jich tu máme, ale byly tu povětšinou vždy nebo se pro ně připravuje podklad) je zbytečné...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.31.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
19. 7. 2012   #8
-
0
-

#6 remmidemmi
Popravdě, tím srovnáním s dobou minulou, si to přehnal. Chtělo by to omluvu, i když to měl být jen humor.

No a pokud znáš lidi, co ve svém volném čase sepíšou článek, co bude mít hlavu a patu a nebude jim vadit, že se za to dočkají maximálně pár komentářů pod článkem, tak je programujte resp. Curo určitě neodmítne. Jak se říká: "podle sebe soudím tebe", takže si tipuji, že z tvé strany je to spíš plácnutí do vody a žádný článek se nikdy neuskuteční, protože "na to nemáme čas". Ale rád bych se mýlil :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
remmidemmi0
Věrný člen
12. 8. 2012   #9
-
0
-

#8 liborb
jsem články kdysi psal do Sdělovací techniky, pak do časopisu Elektronika, a něco vyšlo v Auto-Moto (to se týkalo diagnostiky elektroniky v autech, programování řídících jednotek), pak také Amatérské Radio. Zájem od redakcí byl enormní a pokud vím, články byly slušně hodnocené od čtenářů. Redakce Amara a Sdělovací techniky urgovala další a další, ale nejsem mašina na články. Zastávám zásadu kvality před kvantitou. Problém je, že české papírové časopisy zanikly. Takže dneska píšu už jern do německých a anglických časopisů. Tak jeden článek ročně do každého.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.115.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
13. 8. 2012   #10
-
-1
-
Mimo téma

#9 remmidemmi
Takže jestli to dobře chápu, tak ty si nepatřil mezi ty, kterým někdo znemožňoval publikovat. Tudíž bych mohl s humorem tobě vlastním napsat, že si patřil k prominentům komunistické doby a vyloženě se ti po ní stýská.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
remmidemmi0
Věrný člen
16. 9. 2012   #11
-
0
-

jseš docela mimo mísu    Ty články do Sdělovací Techniky a do časopisu Elektronika jsem psal až od roku 1994 asi tak do roku 1998. Pak už ty časopisy přestávaly díky Internetu existovat. Za komunistické doby jsem nepsal nikdy nic nikam (krom stížností soudruhům, kteří moje stížnosti těžce nersli a pečlivě je šanonovali).

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
17. 9. 2012   #12
-
0
-

#11 remmidemmi
Omlouvám se, zatím se tu pracovalo jen s "dobou minulou" a "kdysi". Nějak mě nedošlo, že "kdysi" je o něco méně než "doba minulá". A taky se ti musím omluvit, že jsem po tobě žádal omluvu. Není nad osobní zkušenost, mě komunisti jenom zabili dědu, ale to mám samozřejmě jen zprostředkované neb jsem ještě nebyl na světě, za to ty máš osobní zkušenosti a jak píšeš, tak sis zažil svoje. Je to prostě můj problém, mě budování radostné éry pod vedením KSČ prostě připomene ty mrtvé, zabité a zavražděné, takže na šanony si samozřejmě nevzpomenu. Tak se ti ještě jednou omlouvám, bylo to ode mne opravdu mimo mísu od tebe něco takového žádat.

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 1 host

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý