Pomoc s ulohou v C – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Pomoc s ulohou v C – C / C++ – Fórum – Programujte.comPomoc s ulohou v C – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

newo0
Newbie
12. 12. 2006   #1
-
0
-

zdravim vedel by mi niekto pomoct s jednym problemom? zadanie znie:
Implementujte jednoduch? interpreter pr?kazov ktor? bude ma? nasleduj?ce vlastnosti:
pr?kaz na v?pis obsahu adres?ra ? vlastn? implement?cia, nie pomocou pr?kazu ls (bonus za rekurz?vny v?pis podadres?rov)
v?pis obsahu s?boru (cat)
h?adanie v?skytu vzorky a v?pis riadkov ktor? ju obsahuj? (grep)
ur?enie po?tu riadkov, slov a znakov (wc)
pr?ca so s?bormi ? kop?rovanie (cp), presun (mv) a mazanie s?boru (rm)
pr?kazy na pr?cu s adres?rmi ? cd, pwd
spojenie dvoch procesov pomocou r?ry
presmerovanie vstupu a v?stupu (>, >>, <)
sp???anie procesov (bonus za sp???anie na pozad?)
ukon?enie pr?ce

Ak nie je zadan? ako argument s?bor, pr?kazy by mali pracova? so ?tandardn?m vstupom.


je to v podstate spravit taky mali unix v C-ecku ktory po zadani prislusnych prikazov vykona prislusnu operaciu. no a ja by som chel pomoct s tym ze ake prikazi mam pouzit v C-ecku aby mi to fungovalo popripade kde by sa dali najst pretoze som zatial nenatrafil na systemove prikazy ktore by som mohol pre tento priklad pouzit, alebo ak ste zdatny mohli by ste napisat zdrojak na nejaky prikaz, wm poslem

dik

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jura_0
Stálý člen
12. 12. 2006   #2
-
0
-

To newo: Mno, zadani je to pekne, to se musi nechat, takze hoden stesti. Osobne s tim zadne zkusenosti nemam, ale mam jednu otazku. Prikazy, ktere maji jit pouzit v tom interpretu maji byt, jako vsude jinde, samostane spustitelne soubory nebo se muze jednat o podprogramy toho interpreta?

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Milan0
Stálý člen
12. 12. 2006   #3
-
0
-

no jednoznacne by bolo lepsie naskriptovat to v bash:)

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
www.milankohut.com
newo0
Newbie
12. 12. 2006   #4
-
0
-

no lenze to je zadanie zo skoly na zapocet

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jura_0
Stálý člen
12. 12. 2006   #5
-
0
-

To newo: Odpovedi jsem se nedockal, ale kdyz to maji byt procesy, tak soudim, ze se jedna o aplikace spoustene interpretem. Pak by mozna slo pro volani pouzivat fci system a chyby simulovat pres nastaveni errno. Ale je to prasecina. Pokud je to jinak, tak mne, prosim, vyved z omylu.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
newo0
Newbie
12. 12. 2006   #6
-
0
-

To jura_: sorry ze som ti neodpovedal na to, lebo ani ja este nepoznam odpoved, musim sa na to spytat v skole

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Jura_0
Stálý člen
12. 12. 2006   #7
-
0
-

To newo:V pohode, psal jsem jen, abych nezapomnel myslenku.

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 48 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý