Dobrý den,
chtěl jsem podle jednoho návodu vytvořit ve visual c# databázi, ale tlačítko je zakázané. (viz obr.)
Napište prosím, co musím nastavit, nebo nainstalovat, aby to fungovalo.
Dík.

TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dobrý den,
chtěl jsem podle jednoho návodu vytvořit ve visual c# databázi, ale tlačítko je zakázané. (viz obr.)
Napište prosím, co musím nastavit, nebo nainstalovat, aby to fungovalo.
Dík.

#1 Porcepoque
Ahoj,
máš Express verzi toho VS, že? Co vím, tak Express verze jsou nějak okolo databází omezené a pokud ji chceš do projektu přidat, tak musíš přes Solution Explorer (Add New Item -> atd.). Upravovat databázi můžeš přes SQL Server Management Studio.
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com