Monitorovanie trafficu – Offtopic – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Monitorovanie trafficu – Offtopic – Fórum – Programujte.comMonitorovanie trafficu – Offtopic – Fórum – Programujte.com

 

10. 3. 2006   #1
-
0
-

Potrebujem program na monitorovanie trafficu s ich zápisom - údaje sa zapíšu do súboru.
Dajte mi prosím odkaz alebo názov programu!

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Niekedy som aj normálny!
10. 3. 2006   #2
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Niekedy som aj normálny!
10. 3. 2006   #3
-
0
-

Uplne vyborny je cesku produkt NetLimiter. Je i v cestine. Nevim o tom, ze by zapisoval do souboru, ale dela si statistiky ke kazdemu procesu zvlast apod. Zakladni verze je zadara (ta umi jen merit). Ta lepsi umi i nstavovat limity a ta nejlepsi ma i firewall, monitorovani po siti atd.

netlimiter.com

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
Luk?? Chur?
~ Šéfredaktor
+8
Hero
10. 3. 2006   #4
-
0
-

co vim ja, tak umi i nastavovat limity (free).

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
10. 3. 2006   #5
-
0
-

Koukni se na http://www.netlimiter.com/featurelist.php

Tomu se rika "comparsion table". Oficialne je tedy free jen verze monitor a ta umi "Network monitor" a "Traffic statistics". "Limits" umi az verze lite. A tu si musis legalne koupit za 16,95$ :D

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Prosím, jestli potřebujete s něčím poradit,zeptejte se na fóru. Jakýkoliv bezdůvodný pokus mě kontaktovat skončí okamžitým přidáním do ignore listu![br][br] Současný počet osob, které to nepochopily: 7
11. 3. 2006   #6
-
0
-

Čakujem
už sťahujem

Nahlásit jako SPAM
IP: ...–
Niekedy som aj normálny!
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 4 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý