Stahovani z firmy.cz – Delphi – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Stahovani z firmy.cz – Delphi – Fórum – Programujte.comStahovani z firmy.cz – Delphi – Fórum – Programujte.com

 

dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #1
-
0
-

Zdravim,

nema nekdo nejaky reseni, nebo napad, jak stahovat informace z portalu  www.firmy.cz ??

jde mi o zarazeni, nazev, adresu, tel.kontakt, email kontakt, www stranky.

Kdyz zadavate na portal novou firmu, tak se to dela pres formular, kde se tyhle hodnoty zadavaji, a ja bych ty informace  potreboval hromadne stahnout.

diky.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
24. 7. 2012   #2
-
0
-

Jakože jak vykrást databázi?  

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #3
-
0
-

no nevim, jestli bych tomu rikal vykrast, existuji placeny programy,ktery to delaji, tak jsem myslel, ze jsou ty data k dispozici, .. 

teoreticky, kdyz se proklikam vsema firmama, tak je ziskam taky,kdyz si kazdou zvlast otevru a udaje zkopiruju, to trestny prece neni.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #4
-
0
-

nejakej programek, bud vytvorit, nebo jestli uz nekdo o nejakym nevi, .. kterej to dela.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #5
-
0
-

urcite by se dalo nejak udelat, aby se stahly vsechny zdrojovy kody vsech stranek a v nich ty udaje vyhledat podle klicovych slov, ale i tak moc nevim jak na to ...  navic urcite existuje i jinej elegantnejsi zposob.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
Curo
~ Šéfredaktor
+8
Hero
24. 7. 2012   #6
-
0
-

#5 dyžon
Ať už data zkopíruješ ručně nebo strojově, bude to kráděž, s tím do toho jdeš :-).

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.235.31.–
Guitar Hero Master, Project führer & zdejší čaroděj.
Sleduj mě na twitteru – @lukaschury.
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #7
-
0
-

no to nechci, ...   nejsem zadnej zlodej, ..

ale prece, kdyz si zkopiruju z jejich stranek kontakt do telefonu, nebo do outlooku, tak to taky neni kradez ....

nechci a nebudu ten seznam prodavat, jen jsem chtel oslovit z oboru urcitou skupinu firem.

Nechci  tady delat reklamu, tak jen pro vysvetleni. Zabyvam se vyrobou nafukovaci reklamy a shaneni novych klientu, resp. rozsirovani potencialnich odberatelu je moji jednak naplni prace, druhak zpusob obzivy.

Samozrejme by mohl nekdo namitat, dalsi rozesilac spamu,ale tak to neni, nikomu nic nenutim, oslovovani delam jednou az dvakrat do roka, vic to pro me nema smysl a pouze firmy, ne jednotlivce. nebudu nikoho otravovat kazdej tejden/mesic,. chci jen,aby se dozvedeli,ze tenhle zpusob reklamy existuje a je obliben.
prodavame zatim hlavne do zahranici a chtel bych oslovit i cesky trh. tot vse.

balicky kontaktu se prodavaj, ale jsou drahe a uz jsem i nejaky koupil a kontakty v nich nejsou zdaleka aktualni. uz nic takovyho kupovat nchci.

ale o tom to neni, chtel jsem jen poradit jak na to ...

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
Sniper
~ Anonymní uživatel
215 příspěvků
24. 7. 2012   #8
-
0
-

Tak ty po nás chceš, abysme ti zadarmo napsali program, kterej pak budeš používat ke svojí obživě? A to myslíš vážně?

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.201.–
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #9
-
0
-

ale prdlajs, ..  nechci po Vas napsat zadnej program, ...  chci jen poradit, ..  ale to je fuk, kaslete na to ..  nejak uz si poradim ..
mohl jsem si ucel vymyslet, byl jsem uprimnej,protoze jsem v tom nevidel problem.

pokud jsem nekoho urazil, tak se omlouvam ... 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
dyžon0
Stálý člen
24. 7. 2012   #10
-
0
-

To: Sniper, ..  nebo snad myslis, ze kdyz si chci udelat neco z vlastni iniciativy pro zjednoduseni prace, tak nemam pravo se zeptat o radu ??? 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
null_while
~ Moderátor
+6
Věrný člen
24. 7. 2012   #11
-
0
-

#9 dyžon

Trošku slušnější přístup bych prosil, když už po nás něco chceš. Za druhé - jakékoliv kopírování a šíření obsahu bez souhlasu autora nebo v tomto případě majitele (poskytovatele  těchto dat), je trestné a nezákonné. Kdyby nabízeli app, které by umožňovali zdarma kopírovat jejich data (xml,rss,apod), byla by jejich databáze za chvíli k ničemu. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 84.16.103.–
WEBNIA.cz - tvorba webových stránek
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
25. 7. 2012   #12
-
0
-

Nezkoušel jsem, jestli je záležitost jenom prohlížeče nebo jestli by to šlo udělat programově (ale asi jo). Když se podíváš na detail nějaké firmy, tak dostaneš stránku:

http://www.firmy.cz/…-název.html

a je zajímavé, že stačí zadat:

http://www.firmy.cz/detail/číslo

a budeš přesměrován na tu stránku také (samozřejmě pokud existuje), takže vlastně stačí měnit v URL to číslo a zkoušet, jestli stránka existuje a z ní pak ty informace vysosat. Budou to pořád ty samé tagy :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
25. 7. 2012   #13
-
0
-

Z pohledu živnostníka Ti mohu říci jedinou věc: nerozesílej nevyžádané maily, upadneš u příjemce v nemilost. Přesně z těchto důvodů se u firemních mailů používají různé způsoby ochrany proti spamu (zástupný znak místo @, vyplňování formulářů s autorizačním kódem z obrázku...). Osobně maily z neznámého zdroje které neobsahují poptávku mažu aniž bych je četl celé.

S pozdravem

hu

Nahlásit jako SPAM
IP: 195.178.67.–
dyžon0
Stálý člen
25. 7. 2012   #14
-
0
-

ja vim, taky vetsinu takovych mailu hned smazu,ale musim priznat,ze se mi uz nekolikrat stalo,kdyz je dobre formulovany predmet zpravy,tak jsem mail precetl a diky tomu sehnal novy levnejsi vyrobce/prodejce ruznych veci pro vyrobu.

ale stejne jsem to nedomyslel, musel bych ten seznam probrat,protoze potrebuji oslovit jen urcitou skupinu tech vetsich firem a vetsinou je tam kontakt typu ..  info@.....    a to je mi stejne k nicemu.

zkusim asi sehnat jeste jeden nejakej garantovanej seznam PR kontaktu a uvidim.

To: liborb  .....  diky za napad, ..  zrejme by to bylo reseni a to jsem presne potreboval.

To: All  ....  diky za Vase nazory.

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 3 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý