Ahoj,
můžete mi někdo vysvětlit jak je postavená knihovna VCL? Je to knihovna, která je napsaná tak, že pouze využívá rozhraní winapi, nebo je to řešené jinak? Například, když vytvořím formulář...Builder využije interface winapi, mám pravdu?
VCL je prý psaná v Delphi....znamená to, že Delphi volá funkce, které pracují s winapi, nebo mezi windows a VCL v Delphi probíhá komunikace jinak?
Samotné WINAPI je převážně psané v assembleru, případně jak je řešené to?
Díky
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 46.28.104.–
Guru
Posthunter
Zjistit počet nových příspěvků
































