Probíhá výpočet i při odhlášení? – C / C++ – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Probíhá výpočet i při odhlášení? – C / C++ – Fórum – Programujte.comProbíhá výpočet i při odhlášení? – C / C++ – Fórum – Programujte.com

 

Libor
~ Anonymní uživatel
91 příspěvků
26. 7. 2012   #1
-
0
-

zdravím všechny. mám jednu otázku. na notebooku jsem napsal jeden program ktery proste neco pocita (tyka se to collatzove domnenky). mam ten problem, ze to trva nekdy docela dlouho nez mam vysledek a nejsem na notebooku porad, proste po urcite dobe me to odhlasi. bezi ten program i kdyz jsem odhlaseny nebo se automaticky zastaví? děkuji za odpoved... ja myslim ze to pobezi, tak ale nejsem si jisty a nechtel bych nechat pocitac jen tak treba 2 hodiny "pocitat" aby mezitim nic nedelal. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.200.–
KIIV
~ Moderátor
+43
God of flame
26. 7. 2012   #2
-
0
-

kdyz te odhlasi tak nebezi - vsechny uzivatelsky programy se ukonci..

pokud jen zamkne pocitac tak by to bezet melo v pohode

test si muzes udelat ze budes do souboru kazdou minutu vypisovat cas...

taky muzes vypnout odhlasovani (docasne nebo uplne)

Nahlásit jako SPAM
IP: 62.245.85.–
Program vždy dělá to co naprogramujete, ne to co chcete...
bob
~ Anonymní uživatel
46 příspěvků
26. 7. 2012   #3
-
0
-

#1 Libor
Muzes zkusit pouzit free verzi NT wrapperu (http://www.duodata.de/ntwrapper/) a tim svuj program prepnout do NT service, tim ti pobezi i po odhlaseni. Sam jsem to parkrat pouzil i na server woknech.

Nahlásit jako SPAM
IP: 95.82.154.–
Libor
~ Anonymní uživatel
91 příspěvků
26. 7. 2012   #4
-
0
-

#3 bob
diky za odpovedi, test urcite provedu. nebyl sem si jisty jak to otestovat s tim casem to muzu zkusit. a co se tyce odpovedi boba, taky moc dekuji, ale omluvam se nerozumim skoro nicemu (NT wrapper, NT service,..). v ict sem nic podobneho neslysel, a ani mimo to sem o tom necetl.

Nahlásit jako SPAM
IP: 93.99.200.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

Moderátoři diskuze

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý