Dobrý den,
ovládací prvky v mojí wpf aplikaci se chovají divně.
Např. tlačítko je modře zabarvené, i když na něm už není kurzor.
Nebo je v textboxu vidět blikající kurzor, když už píšu do jiného textboxu.
dík.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Dobrý den,
ovládací prvky v mojí wpf aplikaci se chovají divně.
Např. tlačítko je modře zabarvené, i když na něm už není kurzor.
Nebo je v textboxu vidět blikající kurzor, když už píšu do jiného textboxu.
dík.
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com