Potřebuji program do čtečky MC3090 – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Potřebuji program do čtečky MC3090 – Inzerce – Fórum – Programujte.comPotřebuji program do čtečky MC3090 – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

Radek Tyl
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
19. 8. 2012   #1
-
0
-

Dobrý den, našel jsem tuhle stránku omilem a celkem mně zaujala, mám čtečku čárovích kodů ale je mně k ničemu bez programu je tam nahranej Windows ce nevíte někdo co stím předem dík za radu nejsem programator. r.tyl@seznam.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.203.133.–
remmidemmi0
Věrný člen
19. 8. 2012   #2
-
0
-

#1 Radek Tyl
tak v prvé řadě bude vhodné se seznámit se syntaxí a slovíčky českého jazyka (doporučuji cvičebnici jazyka českého pro 4.třídu základních škol). Teprve potom se lze seznamovat se syntaxí a slovíčky jiného jazyka, třeba Basicu 

Takže korektura věty:

Dobrý den, našel jsem tuhle stránku omilem a celkem mně zaujala, mám čtečku čárovích kodů ale je mně k ničemu bez programu je tam nahranej Windows ce nevíte někdo co stím předem dík za radu nejsem programator.

Nahlásit jako SPAM
IP: 82.142.115.–
Kolemjdoucí
~ Anonymní uživatel
71 příspěvků
19. 8. 2012   #3
-
0
-

#2 remmidemmi

Možná jsem se učil z jiné cvičebnice syntaxe jazyka českého. Mám však poněkud odlišný názor na tvar zájmena "já" ve druhém výskytu, které je, podle mě, ve třetím pádě, a nabývá proto tvaru mi nebo mně, a je tedy napsáno správně.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.217.–
...
~ Anonymní uživatel
13 příspěvků
19. 8. 2012   #4
-
0
-

#3 Kolemjdoucí
No ty si evidentně nečetl cvičebnici žádnou, protože správně je "je mi k ničemu" ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.250.–
Kolemjdoucí
~ Anonymní uživatel
71 příspěvků
19. 8. 2012   #5
-
0
-

#4 ...
Přestože jsem jistě nějakou cvičebnici četl, nevzpomínám si, že by v některé bylo psáno, že ve frazému "býtkomuk ničemu" se při užití osobního zájmena "já" používá výhradně tvaru "mi". Jestli se mýlím, nechť mi pan Trojtečka napíše, která cvičebnice patří mezi jeho oblíbené.

Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.217.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 8 hostů

Podobná vlákna

Aktivace ctecky SC karet — založil VladislavK

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý