Zacatek s .NET – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zacatek s .NET – .NET – Fórum – Programujte.comZacatek s .NET – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Howy
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
28. 8. 2012   #1
-
0
-

čauvec programátoři, chtěl bych se vás zeptat v kolika jste začínali s .NET. Nejsem spokojen se svým zaměstnáním a chtěl byh se pustit do C# a .Net a snad si i najít práci. S programováním mám menší zkušenosti ješte s visual basic 6. Hlavní problém a to je i otázka na vás si připadám na to starej je mi skoro 27 let. Pokud bych někam přisel do firmy tak asi raději vezmou mládeho človeka co vyšel právě školu. A proto se vás ptám v kolika jste začínaly s .Net ? děkuji. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.70.107.–
liborb
~ Redaktor
+18
Guru
29. 8. 2012   #2
-
0
-

To není otázka věku. Pro programování člověk musí mít určité předpoklady, nemůže to dělat každý, stejně jako každý jiný odborný (odbornější) obor. Pokud zvládneš OOP a následně pronikneš do tajů .NET, tak budeš žádaným zbožím i v pozdějším věku. U programování musí mít člověk neustále chuť se vzdělávat. Bohužel to není jako třeba učitelské povolání, kde to první rok nacvičíš a pak to každý rok jen opakuješ :).

Nahlásit jako SPAM
IP: 78.80.52.–
ingiraxo+15
Grafoman
29. 8. 2012   #3
-
0
-

já si myslim, že to není otázka věku, hlavně né v téhle profesi... jde jen o to, jak si zapálený se učit novým věcem a myslim si, že i kdyby ti bylo třeba 40 a uměl si dobře programovat v jakýmkoli jazyce, kterej je na trhu více žádanej, tak nebudou mit takovej problém aby tě vzali

naopak pro ty, kteří vyšli skolu si myslim úplnej opak, protože nemají ani praxi zatim a nemají takový možnosti ve výběru

já jsem sice o pár let mladší než ty, ale taky si za zhruba měsíc budu hledat práci v tomhle oboru, takže jsem zvědavej jak to dopadne :)

v každým případě je potřeba se tomu věnovat, programovat se může naučit každej v jakémkoli věku, otázkou je jen logický myšlení, bez něj je to opravdu těžký :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.168.183.–
Moje aplikace: http://ophite.cz
Tutoriály na: C#
kuto0
Newbie
30. 8. 2012   #4
-
0
-

Ahoj, me je 37 a delal jsem uz ve vsem moznym od asembleru, pres Pascal, Basic, Javu, FoxPro. A ted i .NET. Mam jednu praci uz 20 let, ale jak rekli prede mnou, myslim ze to neni otazka veku. Kdyz jsme my chteli noveho cloveka, nehledali jsme podle veku,  ale naopak k cerstvym absoloventum mame neduveru. Nemaji naprosto zadne zkusenosti krome toho co se naucili, i kdyz si mysli ze umeji vsechno a dost casti jim chybi pokora. Takze ja naopak davam prednost starsimu a zkusenejsimu. Naucit se samotny dalsi jazyk (C#), pokud umis programovat v necem jinym, neni problem. U .NETu je potreba zorientovat se ve tridach frameworku, coz nejaky cas trva.

Takze pokud mas chut, uc se. Muj osobni nazor je, ze programator dozrava prave ve tvem veku. Pokud tedy neusne na vedomostech ze skoly a stale se vzdelava.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.158.130.–
Vaizo0
Stálý člen
17. 9. 2012   #5
-
0
-

A pokud už se ti nechce učit nové technologie, můžeš dělat analytika, konzultanta, project managera nebo podobně ;-)

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.93.127.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 12 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý