Zmena Image za chodu z5 na default – Delphi – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Zmena Image za chodu z5 na default – Delphi – Fórum – Programujte.comZmena Image za chodu z5 na default – Delphi – Fórum – Programujte.com

 

dyžon0
Stálý člen
4. 9. 2012   #1
-
0
-

Zdravim..

Nevite nekdo prosim jak zmenit      Image1.Picture.    za chodu programu na defaultni nastaveni ??

V objekt Ispectoru jsem do componenty Image nahral obrazek,  po kliknuti na tlacitko se mi zmeni na jinej, kterej se nacte z adersare a ja bych potreboval, aby se mi po kliknuti na dalsi tlacitko zmenil zase na ten defaultne nastavenej,abych nemusel do toho adresare davat oba.

a jeste jeden dotaz,..  da se k aplikaci pridruzit nejakej soubor,do kteryho bych nahazel vsechny obrazky,(.Jpeg, .Gif, .Bmp)  ktery nemuzu strcit (z duvodu prekreslovani a podobne) rovnou do .exe
do res se vejdou jen ikony a maly bitmapy ...

dekuji za odpovedi.

Ted me jeste napada, neda se do toho Image nacist tech polozek vic a prepinat mezi nema ?? 
a jak by vypadal ten prikaz ... Image1.Picture. ???      ,
 pokud ano, vyresilo by to ty dotazy nahore, 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.102.38.–
Sniper
~ Anonymní uživatel
215 příspěvků
4. 9. 2012   #2
-
0
-

Hehe, ty si to představuješ jako hurvínek válku.

takže popořadě:

- výchozí obrázek - nedá, musíš ho načíst odjinud (třeba resources - a do nich se nahrát cokoliv, velké obrázky nevyjímaje)

- soubor s obrázky - jasně, třeba ZIP archiv

- TImage nemůže (pokud je mi známo) držet víc samostatných obrázků, takže ne

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.179.201.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 2 hosté

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý