Hledám práci v IT - MS kraj – Inzerce – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Hledám práci v IT - MS kraj – Inzerce – Fórum – Programujte.comHledám práci v IT - MS kraj – Inzerce – Fórum – Programujte.com

 

markk
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
6. 9. 2012   #1
-
0
-

Poptávám práci v IT oblasti - projektování, správa sítí, administrace serverů, testování,...

Mám ukončené VŠ vzdělání v IT oboru (Ing.)

Kontakt: markk@centrum.cz

Děkuji za nabídku.

Nahlásit jako SPAM
IP: 212.4.152.–
Pavel H.
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
31. 10. 2012   #2
-
0
-

#1 markk

IT obor je na vzestupu a pracovních míst je ve většině větších měst dostatek. Nenapsal jste v jakém regionu práci hledáte. Já jsem práci v IT oboru hledal asi 3 týdny, měl jsem asi štěstí a hned asi pátý poslaný životopis vyšel. Člověk musí mít trochu štěstí,  mít minimální praxi a hlavně znát jazyky. Já práci hledal na menších pracovních serverech jako www.qprace.cz a dalších, kde inzerují menší firmy. Za vyzkoušení také stojí prohledávat stránky firem v okolí, kde většinou zveřejňují volné pozice. Přeji hodně štěstí s hledáním. 

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.180.239.–
remmidemmi0
Věrný člen
7. 11. 2012   #3
-
0
-

Také musíš napsat kolik ti je roků, protože personalisti jsou většinou neschopní lidi se středoškolským vzděláním (takoví 20-30 roků), takže se zaměřujou na svoje vrstevníky. Kdysi, v naší firmě jsme je zkusili využít k nalezení pracovníků. Jenže, to co nám posílali, to bylo fakt hustý. Hlavně chtěli prachy a prachy podle počtu sehnaných životopisů. Třeba nám poslali 20-ti letého kluka, co měl nabiflovaný blbosti z knížek od Grady a velký ego.Vždycky jim dám úplně primitivní otázku z počtů nebo základů yziky ze základní školy. To je spolehlivě rozhodí a můžu je vyhodit. Pak jsme si najali 60-tiletýho pána, personalistu a ten vyhledává a přetahuje k nám kvalitní odborníky od jiných firem.

Nahlásit jako SPAM
IP: 194.228.20.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 6 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý