Programovani jako hobby – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Programovani jako hobby – .NET – Fórum – Programujte.comProgramovani jako hobby – .NET – Fórum – Programujte.com

 

mephi0
Expert
11. 9. 2012   #1
-
0
-

Ahoj,

v posledni dobe programuju vse mozne krome veci ktere me bavi. Chci se vratit alespon na par hodin tydne do vyvijeni neceho zabavneho. Nevim ceho, mozna nejaka hra, uvidime. Proc sem pisi ? Hledam lidi ! :) Mate nekdo zajem o spolupraci na necem zabavnem ? Bude se jednat o amatersky vyvoj, nic hrozne komplikovaneho. Realny projekt ktery bude dokoncen co nejdrive a pak rozvijen, protoze koho bavi tvorit neco co nemuze nikdo videt ? :)

Napsal bych o me predstave vice, ale mam dojem ze nadsencu v posledni dobe ubyva. Piste mi na e-mail, kdyby ste chteli spolupracovat. Jenom lidi co chteji programovat, zadne "jenom" vymysleni scenare, level design nebo grafika, lidi co budou vyvijet, budou taky tvorit.

Nabizim ziskani zkusenosti, referenci a pro jeste lepsi motivaci uvadim, ze kdyby se neco povedlo, budu z toho chtit vytezit taky nejake penize pro vyvojare.

 Dekuji za pozornost :)

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2:80a:756b:627a:...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
VladislavK0
Super člen
11. 9. 2012   #2
-
0
-

Je mi 50 a mozna ze bych do toho sel.

Tak si necham projit hlavou jestli odepisu.

 

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.24.52.–
Manželka programátora pošle svého muže koupit chleba s dovětkem kdyby měly housky přines jich deset! Co přinese programátor??
ingiraxo+15
Grafoman
11. 9. 2012   #3
-
0
-

#1 mephi
já bych do toho i šel, ale chtěl bych víc info... jinak jsem ti napsal mail

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.168.183.–
Moje aplikace: http://ophite.cz
Tutoriály na: C#
CZechBoY+4
Věrný člen
11. 9. 2012   #4
-
0
-

#1 mephi
já ti klidně taky pomůžu programovat, ale hodilo by se napsat v čem...

umim PHP+SQL a takový ty webový blbosti, v C# jsem něco dělal, ale nemám ho moc rád a on mě taky ne

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.192.10.–
mephi0
Expert
11. 9. 2012   #5
-
0
-

Ahoj,

dekuji za rychle reakce. 

#2 Vladislav

jestli premyslis nad necim konkretnim co te odrazuje dej mi vedet, rad to proberu.

#3 ingiraxo

Diky za mail, upresnim snad lepe mou predstavu zde, at to vidi vic lidi. Nedavno sem chtel vyvyjet zabavnou multiplayerovou hru, kterou by si zahrali konkretni lidi proti sobe. Podarilo se mi zprovoznit komunikacni prototyp ktery obchazi NAT. Jak sem ale zjistil na programovani hry kterou sem mel v hlave je potreba vic casu nez mam, proto sem napsal zde. Jelikoz chci spolupracovat s vice lidma opustil sem muj napad a nechavam otevrenou diskuzi nad tim, co to bude. Podminky z me strany jsou jasne: bude to zabavne, amaterske a hlavne rychle vyvynutelne do pouzitelne verze, pak se to bude rozsirovat. Necham nejaky cas abych videl kolik a jakych lidi se ozve a pak budu se zajemcema probirat podrobnosti. Nepotrebuju stanovisko, jestli do toho jdes, nebo ne. Ted mi bohate staci ze mas zajem, budu te urcite kontaktovat.

#4 CZechBoY


Taky dekuji za rychlou reakci. Ja osobne si nejvic rozimum s .NET-em proto budu rad kdyz to bude delane cele prave v nem. Budu se snazit prosadit multiplayer a taky bude potreba projekt nejak prezentovat a vytvorit komunitu, to jde nejlip pomoci webu, proto je mozne vyuzit taky php prave pro webovou prezentaci. 

Vsechny pripadne zajemce prosim o -email, v kterem mi napisete taky sve zkusenosti at mam predstavu. Taky lidi, ktere sem nezaujal poprosim o e-mail, proc ne :) 

Dekuji.

Nahlásit jako SPAM
IP: 2001:718:2:80a:756b:627a:...–
Program nemusi fungovat rychle, staci ze funguje dostatecne rychle.
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 44 hostů

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý