Sledování zásilek u České pošty – PHP – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Sledování zásilek u České pošty – PHP – Fórum – Programujte.comSledování zásilek u České pošty – PHP – Fórum – Programujte.com

 

Miloslav Kubín
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
13. 9. 2012   #1
-
0
-

Ahoj,

potřeboval bych nějakým způsobem do svého e-shopu získávat data o stavu zásilek u České pošty , důležitá je pro mě pouze hodnota jestli už byla zásilka doručena. Uměl by si s tím někdo poradit?

Díky za rady  Miloš

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.247.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
13. 9. 2012   #2
-
0
-

#1 Miloslav Kubín
Důležité je znát podací číslo zásilky a pak stačí použít jen tuto stránku http://www.ceskaposta.cz/cz/nastroje/sledovani-zasilky.php

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.218.–
Milousek0
Duch
14. 9. 2012   #3
-
0
-

Samozřejmě ... toto vím .... já bych právě potřeboval abych měl script a podle těchto čísel zásilek které mám přiřazené k objednávkám na jedno kliknutí zjistil jestli už byly doručeny nebo ne. U dobírek se mi dost často stávalo, že si je zákazníci nevybírali a vracely se mi zpět, nyní stačí když např po 5 dnech není vyzvednutá poslat SMS o uložené zásilce a vyzvednutí je skoro 100%.

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.247.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
14. 9. 2012   #4
-
0
-

#3 Milousek
Skript bych ti klidně naprogramoval - s tím nemám problém.

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.20.137.–
Milousek0
Duch
14. 9. 2012   #5
-
0
-

To by bylo super .... používám prestashop, stačilo by mi kdyby jsi mi vytvořil základ tj. dotazovací script na stránky České pošty a pak návratové hodnoty bych si už sám začlenil do presty.

Kdyby pošta měla nějaké API tak bych si s tím poradil i sám, ale takto vůbec nevím jak data získat.

Samozřejmě se můžeme domluvit na odměně  ;)

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.247.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
14. 9. 2012   #6
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 178.20.137.–
Milousek0
Duch
14. 9. 2012   #7
-
0
-

#6 Paja2
Super !!! Přesně takto jsem si to představoval  ....  jak je to jednoduché když víš jak na to  ;)

Já jako starý samouk bych na to nepřišel

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.247.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
14. 9. 2012   #8
-
0
-

#7 Milousek
já jsem taky samouk

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.20.137.–
Milousek0
Duch
14. 9. 2012   #9
-
0
-

#8 Paja2
Tak to jseš dobrej .... já si dokážu akorát stylem pokus omyl upravit nějaké ty hotové scripty. Aspoň už se orientuju co kde jak dělá a k čemu je to vůbec dobré :D

Jaká je Tvá představa odměny?

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.155.247.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
14. 9. 2012   #10
-
0
-

#9 Milousek
Můžeme toto probrat na úrovni e-mailu. Můj mail je pastraka@post.cz

Nahlásit jako SPAM
IP: 77.48.218.–
Milan
~ Anonymní uživatel
282 příspěvků
3. 5. 2014   #11
-
0
-

Zkus se podívat zde: http://www.sledovani-zasilek.com/spolecnosti/ceska-posta-sledovani-zasilek/

Myslím že by to neměl být problem, implentovat do stránek.

Nahlásit jako SPAM
IP: 94.112.173.–
Rene Malsej
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
8. 2. 2017   #12
-
0
-

Zdravím jak jste to prosím vyřešili u české pošty v Prestashopu? Prosím info nebo pomoc děkuji

Nahlásit jako SPAM
IP: 89.31.11.–
Miloslav Kubín
~ Anonymní uživatel
2 příspěvky
8. 2. 2017   #13
-
0
-

Dobrý den,

mám jedno řešení pro načítání stavů zásilek, ale jedná se o neplnohodnotné řešení. Nyní se snažím s Českou poštou vykomunikovat napojení přes API, ale bohužel k tomu přistupují pro zákazníky dost složitou cestou (podepisování dodatečné smlouvy, následné instalování cetrifikátů  a kdo ví co ještě), zatím jsem v počátcích komunikace s nimi, poté se budu snažit vytvořit přímé napojení pro Prestashop s možností zadávání zásilek přímo ze shopu s možností tisku štítků i sledování zásilek. Česká pošta má na vše tým lidí a zatím mne nepřesvědčili o svých kvalitách, já budu na vše sám, uvidím jak dlouho se tímto budu muset potýkat, sledujte na mých stránkách http://presta-modul.shopmk.cz zda je modul k dispozici nebo mne můžete oslovit za cca 2 měsíce na mém mailu uvedeném na stránkách

Nahlásit jako SPAM
IP: 90.178.127.–
Paja2
~ Moderátor
+2
Věrný člen
8. 2. 2017   #14
-
0
-

#12 Rene Malsej
Asi by bylo možné to řešit i jako samostatný modul, kdy po zadání čísla zásilky se zobrazí její stav.

Nahlásit jako SPAM
IP: 178.20.137.–
Petra L.
~ Anonymní uživatel
1 příspěvek
10. 4. 2020   #15
-
0
-

#1 Miloslav Kubín
Dobry den, už jste někdo zkoušel přidávat na e-shop skript sledování balíčku u jiných dopravců než české pošty? Já potřebuji zasílat i na Slovensko a do Polska a tím pádem hledám i přepravce, co by tam doručovat. Koukala jsem tady

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.164.219.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 11 hostů

Podobná vlákna

Fronta - Simulace pošty — založil Kajo1354

Sledování změn v DB — založil Jan Grygerek

Sledování kurzoru — založil Jakub Vojáček

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý