Zdravím,
které knihy vás nejvíce obohatili z pohledu návrhu a vývoje softwaru?
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
#1 Šťouchal
Ahoj, asi Dokonalý kód, ale že by to bylo zase tak horké, to ne :D
U mě to mezi posledními byly tyto 3 knihy (ale od té doby hodně dlouho nic) :
- XML pohotová referenční příručka (Aaron Skonnard, Martin Gudgin), kde jsem zjistit, že XML je díky možnostem XSLT mnohem mocnější než se na první pohled může zdát a podle mě je to knížka, kterou každý, kdo dělá s XML, musí mít v knihovně
- Agilní programování (Václav Kadlec) - jako vstup do agilních technik dobrý
- Programujeme v COM a COM+ (Dalibor Kačmář) - díky této knize jsem pronikl do komponent
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com