ahoj .. zajímala by mne jedna věc. Když koukám do dokumentací různých knihoven, zaráží mne, že je většina z nich pojmenovávána s podtržítkový prefixem (__promenna) .. zajímalo by mne proč to tak je.
Napadá mě maximimálně, aby se odlišily názvy, kdyby programátor používal globální proměnné stejného názvu .. jakože "identifikátory přístupu" .. takže když si v mojé funkci udělám proměnnou __item, tak je mnohem větší pravděpodobnost že to bude OK, než když si udělám jenom ITEM.
-- dík za vysvětlení
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu



Nahlásit jako SPAM
IP: 88.102.250.–
Grafoman
Zjistit počet nových příspěvků
































