Zdravím,
zkouším teďkom C/C++ v Code::Blocks, nevím proč, ale tento editor mi za běhu neopravuje chyby (syntaktické, překlepy). Čím to? Věřím tomu, že tento editor to umět musí... Předem díky za odpovědi.
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu
Zdravím,
zkouším teďkom C/C++ v Code::Blocks, nevím proč, ale tento editor mi za běhu neopravuje chyby (syntaktické, překlepy). Čím to? Věřím tomu, že tento editor to umět musí... Předem díky za odpovědi.
to tě musím sklamat, ale code::block tohle neumí, je to hodně odlehčená verze IDE, co se zaměřuje hlavně na rychlost
pro C/C++ je tu hodně dalších dobrých-lepších IDE -> VisualStudio 2010+ (2008 to neuměj), Eclipse, Netbeans atd...
Zjistit počet nových příspěvků
Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku
































© 2003–2026 Programujte.com