Dobrý večer,
s čím bych potřeboval pomoc je asi evidentní z názvu tohoto postu (tedy alespoň doufám). Zatím my šlo o to rozsvítit jednoduchou diodu. Využil jsem knihovnu inpout32.dll, ovšem Visual Studio mi pořád vyhazuje chybovou hlášku - V externí součásti došlo k výjimce. Pokud někdo něco takového dělal, nejvíc by mě asi potěšil rovnou nějaký kus zdrojového kódu
.
Vycházel jsem z článku http://www.codeproject.com/Articles/4981/I-O-Ports-Uncensored-1-Controlling-LEDs-Light-Emit.
Předem děkuji za pomoc
TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Návštěvník

Nahlásit jako SPAM
IP: 86.61.239.–
Zjistit počet nových příspěvků































