Střední škola programování – .NET – Fórum – Programujte.com
 x   TIP: Přetáhni ikonu na hlavní panel pro připnutí webu

Střední škola programování – .NET – Fórum – Programujte.comStřední škola programování – .NET – Fórum – Programujte.com

 

Yohaku0
Návštěvník
13. 11. 2012   #1
-
0
-

Chci se zeptat jestli se někde v oblasti Bratislava, nebo Brno tento jazyk. Může být i jiný, chci se jen naučit programovat. Děkuji předem za odpovědi.

Nahlásit jako SPAM
IP: 46.107.247.–
V těch nejtěžších chvílích se otoč za sluncem a všechny stíny padnou za tebe. - John Lenon
ingiraxo+15
Grafoman
13. 11. 2012   #2
-
0
-

aby ses naučil programovat nepotřebuješ školu, ale jen pevnou vůli, čas a hlavně chuť

jinak každá škola, která je označení jako např. "informační technologie" nebo počitačová apod. vyučuje minimálně jeden prog. jazyk (většinou C/C++/Java)

vůbec si neuvedl, jestli jde o střední/vysokou.. takže první link z googlu http://skoly.vzdelani.cz/vysoke-skoly-technicke-it-brno-t1_z105_k1_o3702 kde jsou hned 3

Nahlásit jako SPAM
IP: 213.168.183.–
Moje aplikace: http://ophite.cz
Tutoriály na: C#
Yohaku0
Návštěvník
14. 11. 2012   #3
-
0
-
Nahlásit jako SPAM
IP: 46.107.247.–
V těch nejtěžších chvílích se otoč za sluncem a všechny stíny padnou za tebe. - John Lenon
Vaizo0
Stálý člen
14. 11. 2012   #4
-
0
-

#3 Yohaku
Co jsem slyšel, tak ta škola žádný zázrak nebude. Jestli ti můžu, ale poradit jdi raději do Brna. Kvalitní SŠ tu určitě najdeš, máš dobré spojení všude po kraji i republice a je velká možnost vyžití ve volném času.

Na webu mě docela zaujala třeba tato: http://www.sosinformatikybrno.cz

No a být tebou, tak ještě zvážím technická lycea a třeba i zaměřené gymly, protože pak stejně nejspíš půjdeš na VŠ.

Nahlásit jako SPAM
IP: 85.93.127.–
Evzen+2
Návštěvník
15. 11. 2012   #5
-
0
-

#4 Vaizo
Já bych zase naopak radši volil střední školu technického směru, průmku, než gympl. Nikde není psáno, že člověk vysokou 100% dodělá a mít jen papír z gymplu je dost málo.

#3 Yohaku

Ty klobouky zrovna nevypadají jako technická škola. Buďto si vyber něco přímo na IT (tedy nejen školu, která dělá do hnoje, ale protože jde s trendem, tak přidá obor Informační technologie) a nebo jdi do elektra.

Pokud budeš mít elektro průmku, třeba se zaměřením na IT a pak začneš VŠ, tak minimálně budeš mít lepší přehled. Kdyby se ti pak nedej bože VŠ  nepovedla (alespoň na poprvé) dotáhnout do zdárnýho konce, tak budeš mít větší záběr.

Resp. budeš moci hledat práci jak v IT (programátor, admin..), tak i v elektru.

Na druhou stranu, já jsem osobně zhodnotil svoje znalosti z elektra na IT VŠ několikrát, např. na ryze technických předmětech zabývající se stavbou ALU. I když otázka je, jestli se to vůbec ještě bude učit :)

Ber to jako další názor, ale já osobně bych svoje děti na gympl neposílal, protože bez VŠ nejsi nic.

Evžen

Nahlásit jako SPAM
IP: 193.179.183.–
Zjistit počet nových příspěvků

Přidej příspěvek

Toto téma je starší jak čtvrt roku – přidej svůj příspěvek jen tehdy, máš-li k tématu opravdu co říct!

Ano, opravdu chci reagovat → zobrazí formulář pro přidání příspěvku

×Vložení zdrojáku

×Vložení obrázku

Vložit URL obrázku Vybrat obrázek na disku
Vlož URL adresu obrázku:
Klikni a vyber obrázek z počítače:

×Vložení videa

Aktuálně jsou podporována videa ze serverů YouTube, Vimeo a Dailymotion.
×
 
Podporujeme Gravatara.
Zadej URL adresu Avatara (40 x 40 px) nebo emailovou adresu pro použití Gravatara.
Email nikam neukládáme, po získání Gravatara je zahozen.
-
Pravidla pro psaní příspěvků, používej diakritiku. ENTER pro nový odstavec, SHIFT + ENTER pro nový řádek.
Sledovat nové příspěvky (pouze pro přihlášené)
Sleduj vlákno a v případě přidání nového příspěvku o tom budeš vědět mezi prvními.
Reaguješ na příspěvek:

Uživatelé prohlížející si toto vlákno

Uživatelé on-line: 0 registrovaných, 13 hostů

Podobná vlákna

Střední škola — založil RybaRak-WM

Škola a programování — založil kocourOggy

Vysvedcko na stredni — založil Jugend

 

Hostujeme u Českého hostingu       ISSN 1801-1586       ⇡ Nahoru Webtea.cz logo © 20032024 Programujte.com
Zasadilo a pěstuje Webtea.cz, šéfredaktor Lukáš Churý